Майбутнє країни у мріях дитиниСкачати 28.27 Kb.
Дата конвертації31.12.2017
Розмір28.27 Kb.


Публіцистичний роздум

Тема: Майбутнє країни у мріях дитини
Учениці 4-В класу

СШ № 247 м. Києва

Зіневич Марини

Київ-2015

Моя найкраща в світі сторона,

Чарівна, неповторна, Україно!

Для мене в цілім світі ти – одна

І рідна, й мила, дорога, єдина

Я народилась й росту у моїй улюбленій країні – Україні, яка славетна своїм давнім історичним минулим, багатою культурною спадщиною, народними традиціями. Тут живуть волелюбні, працьовиті люди. А ще нашу країну знає весь світ, тому що вона народила та виховала багато відомих і талановитих людей, які стали її вірними синами, захищаючи єдність та незалежність своєї Батьківщини.

Так, за об’єднання, соборність та свободу України вів свою боротьбу великий гетьман Богдан Хмельницький. Ідеєю волелюбності та єдності українського народу пронизані усі твори поета Тараса Шевченка. Він був справжнім народним співцем, бо з дитинства знав і любив простий український народ, його страждання, тому що сам їх пережив.

На цей час Україна перебуває у скрутному становищі, нас хочуть розділити, ворог «вижав» багато сил з нашої держави і вона ослабла, але ми - українці – сильна та мужня нація, яка має вистояти та перемогти. Ми повинні зберегти, укріпити і розвинути те, що набули і зробили для нас наші предки. І, найголовніше, ми повинні бути сильними, щоб відбити наступ ворога і підняти з руїн східну частину країни.

А сильна країна – це заможна країна. Щоб допомогти Україні піднятися ми маємо вчасно та сумлінно сплачувати податки і тим самим поповнювати її бюджет.

Саме зараз нам потрібно об’єднатися. Наші брати, татусі захищають нас фізично, ризикуючи собою, а ми можемо допомогти фінансово, бо великий бюджет держави зможе забезпечити наших захисників всім необхідним – і обладнанням, і технікою, і засобами особистого захисту.

Я мрію про сильну, заможну Україну, де не втрачено гідність, самоповагу та уважність до людей, шану до батьків. Поповнення бюджету України допоможе полегшити життя та старість наших дідусів та бабусь, забезпечити гідними зарплатами людей, які працюють на благо країни.

Я хочу жити у могутній державі, де буде сильне, здорове і розумне покоління найкращого народу – українців. А для цього потрібно допомогти своїй країні розвивати і покращувати освіту, медицину, сільське господарство і сплата податків – це найменше, що ми можемо зробити для цього.

Наші родючі землі і безмежні простори мають квітнути та зеленіти. Символи України – це небо та золотисті пшеничні поля і так повинно бути вічно. Український народ має оберігати свою милозвучну, солов’їну, рідну мову, не втрачати свій завзятий настрій та український дух, адже це – наша неповторна особливість!

Ми маємо бути гідними своїх предків та надійними нащадками нашої держави, своїми знаннями, працею, здобутками збагачувати її.

Коли я виросту, то хочу лікувати та піклуватись про тварин, вони брати наші менші і потребують турботи та уваги як і все, що нас оточує.

Я впевнена, що майбутнє України залежить від кожного з нас. Наша сила в єдності!МИ – ЄДИНА КРАЇНА! Незважаючи на усі негаразди, ми прагнемо одного - спокою, миру та чистого блакитного неба над головою.

Зіневич Марина (14.06.2005)

адреса: м. Київ, пр. Маяковського, 22а, кв.194

дом. тел.: 547-54-47

Щира, весела та товариська дівчинка. Любить співати, гуляти з друзями, доглядати за тваринами.

Хобі: виготовляти прикраси, сувеніри, малювати та вишивати.Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 247 м. Києва, 4 – В клас

Керівник: Воробей Каріна Валентинівна

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка