Лист вдячності життюДата конвертації10.01.2018
Розмір9.15 Kb.

ЛИСТ ВДЯЧНОСТІ ЖИТТЮ

Люблю тебе за те, що ти в мене є. Життя! Пробач мені, що я тебе не завжди цінувала, не завжди помічала твою красу і неповторність, не завжди з вдячністю приймала твої подарунки…

Дякую тобі, життя, за те, що я є.

За всіх тих людей, які зустрічаються на моєму шляху, за усі ті пригоди, які ти мені приготувало і ще готуєш, за всі ті враження, почуття, відчуття, і за те, що я все-таки можу відчути.

Дякую тобі, життя, за те, що ти в мене є!

Дякую тобі, життя, за моє дитинство, яке було майже безхмарним. За юність, яка принесла мені розчарування в коханні, але, мабуть, це і був той перший урок дорослого Життя. За даний момент, в якому я намагаюсь бути щасливою, але не завжди виходить. Необхідно, щоб завжди був баланс гарного і поганого, сумного і веселого. Адже якщо не має чогось одного, я не зрозумію, що є друге. Саме за цей баланс я дякую тобі, Життя.

Життя! Дякую за те, що ти у мене є. Іншого, напевне, ні, точно, я б не хотіла мати. Люблю тебе, життя, за успіхи, невдачі, розчарування, радості. Я люблю тебе, життя, з усіма помилками. І якби мені довелося його прожити ще раз, то я нічого б не змінила.

Дякую, життя, за те, що я зараз маю: багато друзів, підтримку…Я люблю тебе, життя!

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка