Львівська обласна радаСкачати 38.49 Kb.
Дата конвертації11.05.2018
Розмір38.49 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХX сесія VI скликанняПРОЕКТ РІШЕННЯ

від ___________ 2015 рокуПро заснування Обласної літературної

премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ, Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:
1. Заснувати з 2016 року Обласну літературну премію імені Катерини Мандрик – Куйбіди.

2. Затвердити Положення про Обласну літературну премію імені Катерини Мандрик-Куйбіди (далі – Премія) згідно з додатком.

3. Департаментові фінансів Львівської обласної державної адміністрації (О. Демків) і постійній комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради (Я. Качмарик) щорічно передбачати в обласному бюджеті кошти на виплату грошової частини Премії.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.


Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ

Додаток


до рішення обласної ради

від ________ 2015 року № _______


ПОЛОЖЕННЯ

про Обласну літературну премію імені Катерини Мандрик-Куйбіди

1. Премію обласної ради призначають у галузі національного державотворення за кращий літературний твір на патріотичну тематику (далі – Премія).

2. Премія присуджується щорічно авторам нових поетичних і прозових творів, які відзначаються високою художністю, глибоким переосмисленням історії рідного народу і яскравим зображенням його багатовікової боротьби за волю і незалежність.

3. Засновниками Премії виступають: Львівська обласна рада, Львівська обласна організація Національної спілки письменників України, Всеукраїнське Братство ОУН – УПА.

4. До розгляду приймаються поетичні та прозові твори українською мовою, які були опубліковані протягом останніх трьох років, але не менше, ніж за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

5. До розгляду не приймаються твори, які вже були відзначені державними нагородами та літературними преміями.

6. Премія присуджується авторові один раз за життя, посмертного здобуття Премії не передбачено.

7. Грошова винагорода лауреата премії становить 50 000 грн.

8. Твори на здобуття Премії подають члени обласних письменницьких організацій, обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об'єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування.

9. Здобувачі Премії не обмежені проживанням на території Львівської області.

10. Львівська обласна рада зберігає за собою право висунення власної кандидатури із запрошенням до конкурсу.

11. Матеріали на здобуття Премії подаються претендентом або вповноваженою ним особою не пізніше 1 вересня поточного року.

12. Здобувача премії висувають за поданням члени обласних письменницьких організацій, обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об'єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також літературно-критичних рецензій, відгуків тощо про твір і поданням трьох примірників твору на матеріальних носіях.

13. Матеріали на здобуття премії приймають у Львівській обласній раді (постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ) за адресою: вул. В. Винниченка, 18, м. Львів, 79008.

14. Подані матеріали щороку, у вересні, розглядає журі з присудження Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди і визначає переможців шляхом відкритого голосування.

15. Персональний склад журі з присудження Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди затверджується розпорядженням голови обласної ради за поданням постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації.

16. Журі складається з 9 осіб і повноважне за умови участі в ньому більшості від загального складу журі.

17. Якщо на здобуття Премії висунуто кандидатуру із членів журі, то ця особа не бере участі в обговоренні поданих кандидатур.

18. Якщо жоден із претендентів не набрав необхідної кількості голосів, відбувається переголосування щодо 2-х претендентів, які набрали більшу кількість голосів.

19. На основі протоколу за результатами засідання журі видається розпорядження голови обласної ради про нагородження переможців Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди.

20. Виплату грошової частини премії здійснює департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Керуючий справами(керівник справ) обласної ради Євген ЗАХАРЕВИЧ
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка