[контент]Сторінка1/12
Дата конвертації14.01.2018
Розмір0.7 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


[Новини]


Виставки/нові інформаційні технології/персонал/IT-ресурси

Стор. 2

[Ринок реклами]Українській рекламі - нові обрії

Якою бути українській рекламі у найближчому майбутньому?

Стор. 5

[Nota bene]Не гальмуй – рекламуй!

Про рекламу національну і світову

Стор. 7

[Маркетинг]Навіщо платити більше?

Декілька безкоштовних і порівняно дешевих способів маркетингу

Стор. 10

[Бізнес-рецептура]Система збалансованих показників: поради щодо впровадження

Як зробити компанію успішною?

Стор. 14

[Тема номера]Пані ПОЛІТИКА без макіяжу та прикрас

А чи все ми знаємо про політичні технології?

Стор. 17

[Технології]Політичні байки: про технологів, технології та україно-російські відносини

Ставлення самих політиків до політтехнологій: розповідає відомий політик Дмитро Рогозін

Стор. 20

[PR]


Кулуарна дипломатія

Дещо з практики лобіювання

Стор. 22

[Регуляторна політика]Натисни на важіль на очах у народу

Українські особливості регуляторної політики

Стор. 25

[Нове в консалтингу]Корпорація з назвою «Сім'я»

Self marketing або Родина як суб’єкт зі своїми особливими активами

Стор. 27

[Персонал]Зайва ланка або Хто тягне команду на дно

«Незручний» співробітник в колективі

Стор. 31

[Професія]Друге обличчя компанії

Про роботу фінансового директора

Стор. 34

[IT]


Довгою дорогою

Управління змінами в бізнесі: вчора, сьогодні, завтра


Стор. 36

Останні тенденції світового виставкового бізнесу


Цієї зими усі ми відчули, наскільки важливим є питання енергозбереження. У квітні в Німеччині відбудеться виставка енергетичних технологій і поновлюваних джерел енергії «Energy/Hannover messe».

Минулого року у виставці взяли участь приблизно 6090 експонентів із 65 країн. Експозицію відвідали більше 205 000 відвідувачів.

Цьогоріч на відомій виставці будуть представлені світові новинки у сфері автоматизації промислових технологій. Нинішній ярмарок об'єднає в собі дев'ять спеціалізованих виставок, кожна з яких є провідною у своїй сфері.
Зазвичай експозиція Hannover messe являє собою взаємодію та інтеграцію різних індустріальних «живих» технологій і поєднує їх в єдиний механізм на виставковій площі розміром понад 205 000 квадратних метрів.

Як обіцяють організатори, тут будуть представлені:


∙ індустріальна автоматизація для виробництва;
∙  повний діапазон технологій енергії;
∙ компоненти й системи для різних галузей промисловості;
∙  індустріальне програмне забезпечення й послуги;
мікросистеми і нанотехнології;  
∙ дослідження і розвиток.

Як бачимо, усі проблеми сьогодення знаходять своє відображення в останніх тенденціях розвитку світового виставкового бізнесу.


Інтернет-імена: хто є хто?


Наразі в Інтернеті використовується 264 доменних імені першого рівня. За даними агентства Associated Press, приблизно половина із зареєстрованих сайтів використовує ім'я .com (від слова company – «компанія»), призначене для комерційних структур.

До найбільш популярних також входять імена .de (Deutschland - Німеччина), .net (net – «мережа») - використовується провайдерами мережевих технологій, .uk (United Kingdom - Великобританія) і .org (organization – «організація»), призначений для суспільних та некомерційних організацій. Цікаво, що в США Інтернет отримав найбільший розвиток, однак домен .us займає лише десяте місце.

Імена .com, .net і .org доступні практично для усіх, .edu (education – «освіта») можуть використовувати тільки навчальні заклади, .gov (government – «уряд») - державні структури, .mil (military – «військовий») - збройні сили, .int (international – «міжнародний») - міжнародні організації. Існує також маловідомий домен .arpa (Address and Routing Parameter Area), що використовується для забезпечення функціонування інфраструктури Інтернету.

У 2000 році ICANN створила 7 нових доменних зон: .aero - для підприємств аерокосмічної індустрії, .coop (cooperative - «кооператив») - для кооперативних ділових структур, наприклад, кредитних спілок або асоціацій фермерів, .museum (museum - «музей») - для музеїв, .name (name - «ім'я») - для окремих користувачів і .pro (professional - «професіонал») - для вузьких спеціалістів у певній галузі знань. Також з'явилися домени .biz (від business - «бізнес») - для комерційних структур, та .info (information - «інформація») - для інформаційних сайтів будь-якої спеціалізації. Зараз вводяться імена .jobs (job - «робота») - для рекрутерів, бірж праці тощо, .travel (travel - «подорож») - для туристичних фірм, .mobi - для компаній стільникового та пейджингового зв'язку і .cat - для каталонської мови. Дебатуються пропозиції створити домен .xxx - для порноіндустрії й .asia - для азіатсько-тихоокеанського регіону.

Близько 250 імен надано окремим державам (наприклад, .ua (Ukraine) –Україна, .ru (Russia) - Росія або .us (USA) - США). Європейський Союз володіє доменом .eu (European Union), Палестинська Автономія - .ps (Palestine). І зараз ще функціонує домен .su (Soviet Union), колись отриманий Радянським Союзом. Деякі держави продають своє доменне ім'я: наприклад, острівна держава Тувалу, що володіє доменом .tv (від Tuvalu) пропонує його використовувати телекомпаніям, адже абревіатура TV дуже поширена і популярна.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка