Конкурс «Мій рідний край»Скачати 44.71 Kb.
Дата конвертації10.06.2019
Розмір44.71 Kb.
ТипКонкурс

Мій рідний край

Оголошується Всеукраїнський конкурс «Мій рідний край».

Мета конкурсу: заохочення молодого покоління до пізнання себе, розвитку творчих здібностей і талантів, розширення знань про Україну, сприяння розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією та культурою.
Організаторами конкурсу є: Міжнародний благодійний фонд «Лотос», Студія «Арт-Родина» та благодійний проект «Барви життя».

Умови конкурсу:


1. Взяти участь у конкурсі зможуть підлітки з усіх куточків України віком від 10 до 15 років включно.
2. Конкурс проводиться з 04.07.2018 по 28.08.2018 року.
3. Від одного учасника приймається одна робота
4. Оригінал малюнку має бути виконаний на аркуші паперу формату А4, матеріали – гуаш, акрил або темперні фарби.
5. Обов'язковою є заповнення Google-форми і підтвердження ознайомлення з умовами конкурсу.
6. На конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи.
7. Темою малюнка може бути обрано: найкрасивіші міста України, незвідані куточки України, видатні особистості України (вчені, лікарі, педагоги, спортсмени, співаки, артисти, громадські діячі тощо), звичаї, обряди, традиції України, визначні дати, постаті і події української історії, Україна сьогодення, Україна в майбутньому та ін.
Звертаємо увагу, що до участі у конкурсі не допускатимуться роботи, які мають надписи, заклики, гасла політичної та іншої спрямованості, а також зображення, що носять образливий або непристойний характер, фотографії або скани робіт неналежної якості (з зазначеними датами зйомки, не в фокусі, затемнені і т.д.), а також зображення, які можуть бути розцінені як реклама (що містять логотипи, зображення продукції, фірмову символіку та товарні знаки).
8. Роботи мають бути оформлені в електронному виді (фотофайли або скановані зображення) та в подальшому оригінали направлені поштою на адресу МБФ «Лотос».
На сторінках організаторів в інтернеті будуть розміщені малюнки, які отримані від учасників в електронному виді. На конкурс приймаються малюнки в наступних форматах: JPEG, TIFF, PDF. Зображення не повинно бути перевернутим, засвіченим, затемненим тощо. Розмір файлу – не менш 1 Мб та не більш 50 Мб. По інтернету роботи направляються на наступну адресу:
splotus@ukr.net
Оригінали направляються поштою за адресою: 02166, Україна, Київ, вул. Братиславська, 42, к. 62. Отримувач: МБФ «Лотос». Роботи приймаються тільки в конверті формату А4, оригінали не повинні бути пошкоджені, згорнуті тощо.
9. Роботи мають бути відправлені поштою не пізніше 28.08.2018 року. Дата відправлення визначається на поштовому конверті. Роботи, направлені після зазначеної дати, участі в конкурсі не приймають.
10. Комісія визначатиме переможців 3-10.09.2018. Переможці будуть оголошені 11.09.2018 і результати розміщені на наступних сторінках:
https://www.facebook.com/sprojectlotus/
https://www.facebook.com/artstudio.rodina/
https://www.facebook.com/barvizittia/
https://www.instagram.com/artstudio.family/?hl=uk
http://lotus-mbf.org/
11. Роботи будуть оцінюватися професійним журі за такими критеріями, як відповідність темі, професійність виконання та оригінальність.
12. За результатами участі в конкурсі будуть визначені три переможці, які посіли перше, друге і третє місце відповідно.
Переможці отримають сертифікати переможців конкурсу та призи у вигляді грошової винагороди:
1 місце – 1000 гривень;
2 місце – 700 гривень;
3 місце – 400 гривень.
13. Всі роботи учасників будуть розміщуватися на сторінці https://www.facebook.com/barvizittia/ в альбомі конкурсу.
14. Всі учасники міжнародного творчого конкурсу «Мій рідний край» отримають сертифікати в електронному виді, які будуть направлені на адресу, зазначену при заповненні гугл-форми.
15. Спеціальний приз учаснику, чия робота на сторінці конкурсу набере найбільше лайків. Мета голосування - підтримати добрі починання юних художників, підвищити інтерес дітей до конкурсу.
16. Дата нагородження учасників – 12-14.09.2018р. Нагородження переможців відбудеться за адресою: Київ, Броварський проспект, 15, корпус 3А, МБФ "Лотос".
17. Участь у конкурсі «Мій рідний край» є повністю безкоштовною для всіх учасників конкурсу! Друзі, ми чекаємо від вас чудових творчих робіт! Разом з роботами можна висилати ваші фотографії, тексти про ваш художній твір, ваші задумки та мрії. Головне – це творчість та розкриття нових талантів. Талант – це дар, який потрібно зберегти та примножити. Кожна людина має своє неповторне «Я».

Бажаємо успіхів!


Додаткові положення:


● Заповнивши Гугл-форму і надавши свою роботу на конкурс, учасник підтверджує свою згоду з умовами конкурсу та положеннями конкурсу.
● До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам та положенням конкурсу. Організатор залишає за собою право зняти роботу з конкурсу без пояснення причин.
● Учасник підтверджує згоду на обробку своїх персональних даних. Згоду на обробку персональних даних неповнолітнього учасника дає його законний представник.
● Учасники конкурсу та їх законні представники несуть відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб. В разі виникнення будь-яких претензій третіх осіб щодо робіт, представлених на конкурсі одним з учасників, даний учасник зобов'язується врегулювати їх власними силами і за свій рахунок, при цьому робота знімається організаторами з участі в конкурсі.
Беручи участь в конкурсі, учасник підтверджує, що відправлені роботи, його ім'я і прізвище можуть бути опубліковані і використані організаторами та його партнерами в рекламних цілях без додаткової згоди учасника і без сплати йому будь-якої винагороди.
● Переможець гарантує, що він є автором роботи і передає організатору невиключні авторські та суміжні права на свою роботу (включаючи право на відтворення, розповсюдження, імпорт, публічний показ, передачу в ефір, повідомлення для загального відома по кабелю, переробку), а також дозволяє організатору використовувати надану роботу для її копіювання або перетворення, як ціле або як частина, окремо або в зв'язках з будь-якими словами і / або малюнками. Робота вважається опублікованій з моменту розміщення її копії на сторінці конкурсу: https://www.facebook.com/barvizittia/
● Для виконання зобов'язань по врученню призу переможцю конкурсу, організатор має право запитувати від переможця або його батьків (інших законних представників) надання інформації, передбаченої і необхідної для здійснення подібних дій, а також документи, необхідні для передачі винагороди та належного оформлення витрат благодійного фонду.
● Організатор конкурсу звільняється від видачі призу, якщо учасник надав про себе нечіткі, неповні, помилкові або завідомо неправдиві відомості.
● Організатор конкурсу не несе відповідальності за доставку призу учаснику, в разі відправки призу за неправильною адресою або не тому адресату внаслідок надання учасником неправильних даних. Поштові витрати переказу несуть учасники конкурсу.
● Організатор не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані учасником внаслідок використання ним призів і / або участі в конкурсі.
● Про виграш переможець повідомляється організаторами по електронній пошті, згідно з даними, вказаними учасником при заповненні реєстраційної анкети.
● Передача права на отримання призу іншій особі, а також вимоги про заміну призу, в рамках конкурсу не допускаються.

Контакти: тел. +380936654674, +38 098 956 7882
Каталог: uploads

Скачати 44.71 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка