Конкурс буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі»Скачати 66.04 Kb.
Дата конвертації11.05.2018
Розмір66.04 Kb.
ТипКонкурсПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський конкурс буктрейлерів

«Оживають герої на екрані у рекламі»
1.Загальні положення

Мета конкурсу:

 • популяризація книги та читання серед молоді України шляхом створення буктрейлерів;

 • активізація і стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек України.2. Основні завдання Конкурсу: 

 • сприяння розвитку телекомунікаційних навичок і творчих здібностей бібліотекарів;

 • виявлення нових можливостей участі бібліотек в телекомунікаційних проектах

 • накопичення нових інформаційних ресурсів для просування читання.

 

3. Організатори конкурсу:

3.1. Державний заклад «Державна бібліотека України для юнацтва», Українська бібліотечна асоціація.

3.2. Конкурс є відкритим. Загальне керівництво здійснює державний заклад «Державна бібліотека України для юнацтва».

3.3. Організаційно-методична робота в регіонах покладається на обласні бібліотеки для юнацтва (молоді).4. Термін проведення

4.1. Конкурс проводиться з 15 березня 2013 р. у два тури: • І-й (обласний рівень) – з 15 березня до 1вересня 2013 р.;

 • ІІ-й (відбірковий) – з 1 вересня до 15 жовтня 2013 р. у м. Києві.

  1. Фінал Конкурсу відбудеться у формі фестивалю буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі»5. Умови Конкурсу та вимоги:

5.1. До розгляду приймаються буктрейлери за мотивами творів художньої літератури.

5.2. Роботи виконуються українською мовою.

5.3. Роботи повинні бути виставлені на відеопорталі Youtube.com на аккаунті бібліотеки, яка подає заявку. • в описі до відеоролика необхідно зазначити, що він створений у рамках Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі».

5.4. На Конкурс подається Заявка на участь, у якій зазначається:

5.6. Тривалість буктрейлерів не більше 3 хвилин.

5.7. Роботи, зміст яких суперечитиме чинному законодавству України або які не відповідатимуть морально-етичним нормам, до розгляду не прийматимуться.

5.8. Перевагу матимуть проекти, які:


5.9. Роботи не рецензуються і не повертаються. Матеріали, подані на Конкурс, залишаються у архівах ДЗ «ДБУ для юнацтва» і можуть бути використані організаторами Конкурсу на свій розсуд із зазначенням авторства.


6. Підведення підсумків та нагородження


6.1. Для вирішення організаційних питань та оцінки представлених робіт і визначення переможців Конкурсу створюються ОРГКОМІТЕТ та ЖУРІ, до яких увійдуть провідні фахівці бібліотек, члени Президії УБА, представники українських видавництв, ЗМІ тощо.

6.2. Після завершення першого етапу конкурсу (1вересня 2013 р.) подані відеороботи (проекти) будуть розглянуті Журі, яке обере з них 10 кращих.


6.3. Результати будуть розміщені на сайті ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва, Української бібліотечної асоціації та на відповідних сторінках у соціальних мережах (з дозволу конкурсантів).


6.4. Учасники, які стануть переможцями Конкурсу, будуть нагороджені дипломами та призами. Передбачається спеціальний приз глядацьких симпатій за результатами голосування у соціальних медіа.
7. Координатор конкурсу:

науково-методичний відділ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Б.ЛавреньоваТелефон для довідок: 055-229-61-60 (Ірина Іванівна, Ольга Олександрівна) - науково-методичний відділ

Електронна пошта: metod-obu@ukr.net – науково-методичний відділ

Сайт: www. unalib.ks.ua

Поштова адреса: 73020, Україна, м. Херсон, вул. Димитрова, 14-а
Заявки про участь у Конкурсі (за вказаним зразком) просимо надіслати не пізніше 15 серпня 2013 року до науково-методичного відділу за будь-якою адресою.

Додаток 1Заявка про участь у Конкурсі

Назва буктрейлеру ___________________________________________________________________

Короткий опис ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

URL-адреса створеного буктрейлера

___________________________________________________________________

Відомості про бібліотеку, що бере участь у Конкурсі: назва бібліотеки, ПІБ керівника та авторів представленого проекту, поштова адреса бібліотеки чи автора, контактний телефон та e-mail ______________________________________________________________________________________________________________________________________

Підпис__________________

Дата_____________________

Поділіться інформацією про Конкурс зі своїми друзями у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Твітер,  Google. Запропонуйте їм проголосувати за Ваше посилання кнопкою «Подобається» (Like) (цей критерій не слугує для визначення переможця Конкурсу).

ОргкомітетДодаток 2
Список рекомендованих джерел за темою «Буктрейлер»


 1. Буктрейлер [Электронный ресурс] // Wiki-sibiriaDa. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://wiki-sibiriada.ru/index.php/Буктрейлер .- Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 2. Буктрейлеры – современный способ продвижения книг в библиотеках [Электронный ресурс] // Современная библиотека : [блог]. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://sbiblioteka.blogspot.com/2011/10/blog-post_09.html .- Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 3. Буктрейлеры форева [Электронный ресурс] // Идеи, пойманные в сетИ : [блог] / Г.Егорова. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://ideaslibrary.blogspot.com/2011/10/blog-post_23.html . - Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 4. «Книга в кадре» или что такое буктрейлер? [Электронный ресурс] // Тендряковка.ру : [блог]. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://tendryakovka.blogspot.com/2011/10/blog-post_10.html . - Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 5. Из всех искусств для нас важнейшим является … буктрейлер! [Электронный ресурс] // Роза ветров. Север: [блог]. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://murmansk-nordika.blogspot.com/2011/11/blog-post_2309.html .- Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 6. Вебинар Буктрейлер – современный способ продвижения книг [Электронный ресурс] // Wiki-sibiriaDa. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://wiki-sibiriada.ru/index.php/Вебинар_Буктрейлер_-_современный_способ_продвижения_книг . - Загл. с экрана. – Проверено 22.02.2012.

 7. 1243. Первый в красноярском крае конкурс буктрейлеров [Электронный ресурс] // День за днём, книга за книгой: Блог библиотекарей Государственной универсальной научной библиотеки Красноярского края. - Электрон. данные. – Режим доступа: http://kraevushka.livejournal.com/361374.html .- Загл. с экрана. – Проверено 07.03.2012.

 8. Чтение через YouTubе [Электронный ресурс] // Интернет-газета newslab.ru. - . - Электрон. данные. – Режим доступа: http://www.newslab.ru/blog/429544 .- Загл. с экрана. – Проверено 07.03.2012.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка