Керівникам органів управління освітою районів та міст обласного значенняСкачати 74.56 Kb.
Дата конвертації14.05.2019
Розмір74.56 Kb.


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

79008‚ м. Львів‚ вул. Просвіти, 4а; тел. 261-54-46‚ факс 261-63-54, 261-65-70, E-mail guon@mail.lviv.ua

Від 20.02.2014 р. № 07-08/530


На № від _______________

Керівникам органів управління освітою районів та міст обласного значенняЩодо проведення конкурсу
Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що 20-22 березня 2014 року в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львів, вул. Вахнянина, 29) відбудеться обласний конкурс образотворчого мистецтва „Таланти твої, Україно” (положення та графік проведення конкурсу додаються).

Доручаємо довести до відома директорів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів інформацію про проведення вищеназваного заходу.

Оплата відряджень учасників обласного конкурсу образотворчого мистецтва „Таланти твої, Україно” та педагогів - за рахунок сторони, що відряджає.


Заступник начальника

управління департаменту Л.І. Солтис
Савчин 2616065

Додаток до листа

департаменту

від 20.02.2014 № 07-08/530


ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ТАЛАНТИ ТВОЇ, УКРАЇНО”1. МЕТА КОНКУРСУ ТА ЙОГО ЗАВДАННЯ


  • Виявити здібних учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, що займаються різними видами та жанрами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, спрямувати подальший розвитку їх таланту;

  • пропагувати кращі зразки народного українського мистецтва, залучати дітей до збереження, відродження творів народних майстрів, сприяти створенню цікавих нових творів образотворчого мистецтва;

  • відзначити кращі навчальні заклади і талановитих, високопрофесійних педагогів;

  • пропагувати серед учнівської молоді творчість Т.Г.Шевченко.


2. ОРГАНІЗАТОРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ


  • Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

  • Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, школа образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ .

Департамент освіти і науки облдержадміністрації затверджує Положення, кошторис, склад оргкомітету та журі конкурсу за поданням Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Оргкомітет укладає Положення, графік проведення конкурсу, створює умови для учасників, надає необхідні консультації, займається організацією заключної виставки переможців, вирішує інші організаційні питання.

Організація конкурсу покладається на оргкомітети відповідно до районного (міського) етапу проведення відбіркових оглядів, які скеровують переможців на обласний етап конкурсу.


3. ЖУРІ КОНКУРСУ
Визначає кращі конкурсні роботи, нагороджує переможців; здійснює відбір творів на обласну заключну виставку, за конкурсними роботами визначає дипломантів у різних номінаціях; аналізує рівень робіт учасників гуртків (студій) загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів; здійснює аналіз творчого рівня та професійної підготовки виконавців, надає методичні рекомендації педагогам-керівникам колективів.
4. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Учасники конкурсу образотворчого мистецтва – учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, переможці відбіркових етапів районних та міських оглядів. Від кожної номінації на конкурс направляється не більше трьох учасників від району або міста (по одному з кожної вікової категорії). Вік учасників:

І-а вікова категорія: 7-10 років

ІІ-а вікова категорія: 11-14 років

ІІІ-я вікова категорія: 15-18 років

Учасники конкурсу привозять з собою одну оформлену домашню роботу (розмір картонного паспорту для формату А2 60 х 80, для А3 40 х 60, виконану протягом поточного навчального року, а також матеріали та інструменти для виконання завдань конкурсу. Учасники конкурсу упродовж трьох годин виконують конкурсне завдання, яке полягає у підтвердженні техніки та вміння конкурсанта. Учасники працюють під керівництвом педагогів ЦТДЮГ, які відповідають за дотримання умов конкурсу та техніки безпеки. Конкурсні роботи переможців залишаються оргкомітету конкурсу.

За квотою безкоштовного учасника конкурсу від району або міста (згідно з графіком) направляється 3 (три) учасника від кожної номінації по 1(одному) з кожної вікової категорії. Максимальна загальна кількість від району (міста) - 21 учасник. Відсутність учасників з будь якої номінації чи вікової категорії скорочує квоту району (міста). Окрім цього, першочергово до квоти підпадають діти - сироти або діти з неповних сімей. Заявку на участь у конкурсі згідно з квотою обов’язково визначає та затверджує керівництво районних (міських) відділів освіти.

5.НАГОРОДЖЕННЯ

Усі учасники конкурсу нагороджуються дипломами за участь в обласному конкурсі. Кращі роботи, відібрані журі на конкурсі, залишаються у ЦТДЮГ. Серед цих робіт визначаються переможці конкурсу, яким на відкритті виставки вручаються дипломи переможців і пам’ятні призи.


6.НОМІНАЦІЇ КОНКУРС

Живопис


Конкурсна робота виконується на форматі А-2 або А-3. Матеріали (фарби, пензлики, гумки, олівці, тощо) необхідно мати з собою.
Графіка

Формат конкурсної роботи – аркуш розміром від 42 х 30/А-3/ см до 42 х 60 см /А-2/. Матеріали, потрібні для виконання конкурсного завдання, необхідно мати з собою.


Батік

Формат як домашніх, так і конкурсних робіт довільний. Матеріали для конкурсної роботи необхідно мати з собою, роботу виконати від початку до кінця /продовжувати на конкурсі розпочату роботу не можна/.


Малярство на склі

Формат як домашніх, так і конкурсних робіт довільний. Матеріали для конкурсної роботи необхідно мати з собою, роботу виконати від початку до кінця /продовжувати на конкурсі розпочату роботу не можна/.


Витинанка

Домашні роботи у цьому жанрі – 1 робота довільного формату. Конкурсна робота – формат А-3 /витинанка на аркуші розміром 42 х 30 см. з нульового циклу (створення ескізу) до завершення роботи/.


Скульптура

На конкурс представити 1 роботу. Протягом конкурсного часу необхідно виконати одну роботу повністю, тим самим підтверджуючи своє вміння і знання технології виготовлення виробу. Матеріали для конкурсної роботи необхідно мати з собою.


Аплікація

Формат конкурсної роботи – аркуш розміром від 42 х 30/А-3/ см до 42 х 60 см /А-2/. Матеріали, потрібні для виконання конкурсного завдання, необхідно мати з собою.


Конкурс відбудеться – 20, 21, 22 березня 2014 року в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини за адресою: 79017, м. Львів,
вул. Вахнянина, 29 (їхати трамваєм №7 до кінцевої зупинки “Погулянка”).

Телефони для довідок: (0322)76-97-82, 75-97-86.


Відкриття виставки

25.04.2014 о 12.00 год. у приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. З метою спрямування подальшого розвитку талановитих дітей на відкритті виставки обов’язкова присутність усіх учасників конкурсу. Закриття та обговорення виставки16.05.2014 о 11.00 год. Роботи забираються до 31.05.2014. Після зазначеного терміну оргкомітет за роботи відповідальність не несе.


Заявки на участь в обласному конкурсі подати до 10.03.2014 р. на електронну пошту artdezayn@yandex.ru або по факсу (0322)75 20 18

Учасники приїжджають на конкурс згідно з графіком /додаток № - 1/ .

У заявці подати таку інформацію:


1

2

3

4

5

Район, місто /село/, повна назва закладу, гурток (студія)

Номінація конкурсу, кількість учасників

Прізвища та імена учасників, їх вік

Прізвище, ім’я, по батькові викладача /повністю/

Контактний телефон

Підпис керівника органу управління освітою району, міста обласного значення
(печатка)

Додаток до листа

департаменту

від №


Графік

участі учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів районів та міст обласного значення у конкурсі з образотворчого мистецтва

“Таланти твої, Україно !”

Початок о 10.30 год. Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Адреса: м. Львів, вул. Вахнянина, 29

(кінцева зупинка трамваю № 7, “Погулянка”)


20 березня 2014 р. – Перший день Конкурсу (11:00 - 14:00 год.)

1. Бродівський р-н

9. Сколівський р-н

2. Дрогобицький р-н,

м. Дрогобич10. Ст. Самбірський р-н


3. Жидачівський р-н

11. Турківський р-н

4. Жовківський р-н

12. м. Стрий

5. Золочівський р-н

13. м. Трускавець

6. Мостиський р-н

14. м. Моршин

7. Стрийський р-н

15. м.Борислав

8. Сокальський р-н

16. Городоцький р-н.


21 березня 2014 р.– Другий день Конкурсу (11:00-14:00 год.)

1. Залізничний р-н м. Львова

9. Миколаївський р-н

2. Галицький р-н м. Львова

10. Перемишлянський р-н

3. Личаківський р-н м. Львова

11. Пустомитівський р-н

4. Франківський р-н м. Львова

12. Яворівський р-н

5. Шевченківський р-н м. Львова

13. м. Стебник

6. Сихівський р-н м. Львова

14. м. Новий Розділ

7. Буський р-н

15. м. Самбір

8. Кам’янсько-Бузький р-н

16.Самбірський р-н


22 березня 2014 р. – Третій день Конкурсу (11:00-14:00 год.)

1. Школа образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва ЦТДЮГ

7. Комарнівська Мала академія мистецтв Городоцького р-ну

2. Дитяча школа народних мистецтв (Львів, Сихів)

8. м. Червоноград ДШМ

3. Радехівська РШМ,Радехівський р-н

9. Школи мистецтв №5, №10
(м. Львів)

4. Бориславська ШМ

10. Городоцька Мала Академія Мистецтв

5. Підбузька Мала Академія Мистецтв

11.ХШ ім.Новаківського(м.Львів)

6. ДХШ м. Дрогобич

До участі у конкурсі 25.03.2012р. можуть долучитися інші школи мистецтвПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка