Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життяДата конвертації10.01.2018
Розмір15.2 Kb.

Твір-роздум

Маю честьЖиве лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя.

Василь Симоненко
Ще рік, два тому ми бачили військових на екранах телевізорів, на святкових парадах, військових, які давали інтерв`ю щодо випробування нової техніки. Ми ні на мить не замислювалися, що через деякий час військові візьмуть до рук зброю, щоб захистити нашу державу, з честю виконати свій громадянський обов’язок. У мирний час з гордістю можна було спостерігати, як на парадах йде військова техніка, як синхронно йдуть колони військовослужбовців.

Війна увірвалася в наше життя, мов смерч. Затьмарила сонячне небо димом пожеж, боляче ранила серця всіх українців. Зараз ми розуміємо, що синхронність дій військових, їх витримка, їх сила духу рятує їм життя, а отже, рятує й наше життя. Наше маленьке життя рятують такі ж люди, як і ми, але з більшою силою волі, з неперевершеною мужністю. Військові – це обличчя нашої держави. Внутрішній голос їм говорить: «Маю честь захистити, зберегти, підтримати». На згадку приходять слова відомого поета-шістдесятника Василя Симоненка:За нашу землю, дорогу й кохану,
Я рад прийнять на себе всі вогні.

Я не можу уявити себе у вирі кровопролитної війни, де поруч з тобою смерть, кулі , де ти не знаєш, чи настане завтрашній день. Як можна вижити в такій ситуації? Як можна тримати себе в руках?

Та незважаючи на весь жах війни, військовослужбовці продовжують захищати найрідніше – Батьківщину. Почесна охорона Вітчизни і всіх її можливих кордонів змушує їх тримати себе в тонусі, а ще – боротися з ворогом.

Я думаю, що, знаходячись в окопі, під звуки снарядів, які розриваються з шаленою силою, під звуки пострілів вони закривають очі й бачать картину спокійного щасливого життя: ясний день, блакитне небо, дітей своїх, батьків, сестру чи брата, кохану дівчину чи дружину…І заради мирного майбутнього своєї Вітчизни, своїх рідних військові знову кидаються у полум`я війни за мене, за тебе, за нас!

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка