Жив-поживав собі старий Всесвіт, І мав він багатенько доньок. Хотілося батькові, щоб усі діти його були яскравими. Але одного дня приходить йому сумна звісткаДата конвертації10.01.2018
Розмір444 b.Жив-поживав собі старий Всесвіт, і мав він багатенько доньок. Хотілося батькові, щоб усі діти його були яскравими. Але одного дня приходить йому сумна звістка:

Раптом Всесвіт відчув, що з Землі у безмежний небесний простір спрямоване якесь дивне сяйво. То народжувалась нова людина. Дівчинка була незвичайною, бо нагороджена від природи дивною здатністю по-особливому сприймати навколишній світ. Усі звичайні люди обробляли землю, зводили будинки, прокладали дороги і в сірих буднях втратили своє “ я ”.

… добрій феї Галактиці подарувати і небесному простору дитяЗахвилювалося небо, закрутилися в зоряному вихорі світила, і з глибин Всесвіту раптом з’явилося сліпуче світло – це зароджувалася нова зоря. Оскільки вона була несхожою на всіх інших і зовні, і своїми властивостями, то їй дали ім ’я Неповторність.Нова зірка одразу помітила на Землі Анну, так назвали дівчинку, бо та мріяла навчити інших сприймати світ не таким, яким його бачили звичайні люди. Дивачка хотіла дарувати оточуючим те, що не купиш ні за які гроші, - почуття прекрасного. І тоді Неповторність вирішила віддати їй чарівну вогняну квітку. Кого з людей торкнеться її чудодійне світло і тепло, той уже ніколи не зможе сказати, що світ чорно-білий.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка