Іспанія подарувала світові видатних художників, чиї імена гідно увійшли до скарбниці світової культури. Серед них Ель Греко, Д. Веласкес, Ф. Гойя, С. ДаліДата конвертації13.10.2018
Розмір445 b.


Видатні живописці Іспанії

 • Іспанія подарувала світові видатних художників, чиї імена гідно увійшли до скарбниці світової культури. Серед них Ель Греко, Д.Веласкес, Ф.Гойя, С.Далі.

 • Кінець ХVII ст. вважають “золотою епохою мистецтва Іспанії”


11 травня 1904 в родині дона Сальвадора Далі-і-Кусі і доньї Феліпе Доменеч народився хлопчик, якому було призначено стати в майбутньому одним з найбільших геніїв епохи сюрреалізму. Звали його Сальвадор Феліпе Хасінто Далі.

 • 11 травня 1904 в родині дона Сальвадора Далі-і-Кусі і доньї Феліпе Доменеч народився хлопчик, якому було призначено стати в майбутньому одним з найбільших геніїв епохи сюрреалізму. Звали його Сальвадор Феліпе Хасінто Далі.Справжнє ім'я Доменіко Теотокопулі (1541-1614), іспанський живописець, за походженням грек. Розквіт таланту Ель Греко наступив в Іспанії, куди він переїхав близько 1577 і де, не отримавши визнання при королівському дворі в Мадриді, поселився в Толедо.

 • Справжнє ім'я Доменіко Теотокопулі (1541-1614), іспанський живописець, за походженням грек. Розквіт таланту Ель Греко наступив в Іспанії, куди він переїхав близько 1577 і де, не отримавши визнання при королівському дворі в Мадриді, поселився в Толедо.Життя Веласкеса, безперечного глави іспанської школи, придворного живописця Філіпа IV, є яскравим прикладом долі художника. Геніальна людина яка, завдяки своїй прямоті, витонченості і галантності, заслужила дружбу короля і повагу численних заздрісників. Він вів життя гідне й мудре, майже не обтяжене подіями, і яке не змогли похитнути, навіть, придворні інтриги.

 • Життя Веласкеса, безперечного глави іспанської школи, придворного живописця Філіпа IV, є яскравим прикладом долі художника. Геніальна людина яка, завдяки своїй прямоті, витонченості і галантності, заслужила дружбу короля і повагу численних заздрісників. Він вів життя гідне й мудре, майже не обтяжене подіями, і яке не змогли похитнути, навіть, придворні інтриги.Іспанський живописець, гравер, художник. Ім'я Франсиско Гойї вимовляється в Іспанії з великим повагою та гордістю, бо він був, напевно, останнім зі славних художників "Севільської школи". Талант його був величезний, ексцентричний. Кисть Ф. Гойї сповнена життя енергії. Живописні ефекти його картин сильні й несподівані. У своєму мистецтві художник часом відрізнявся дивними витівками.

 • Іспанський живописець, гравер, художник. Ім'я Франсиско Гойї вимовляється в Іспанії з великим повагою та гордістю, бо він був, напевно, останнім зі славних художників "Севільської школи". Талант його був величезний, ексцентричний. Кисть Ф. Гойї сповнена життя енергії. Живописні ефекти його картин сильні й несподівані. У своєму мистецтві художник часом відрізнявся дивними витівками.“Лебеді, відображені в слонах”(1937 р.)

 • “Лебеді, відображені в слонах”(1937 р.)«Обличчя Мей Уест, використане в якості сюрреалістичної кімнати» (1934-35 р.р.) - одна з «жартівливих» робіт Сальвадора Далі, які він створював час від часу.

 • «Обличчя Мей Уест, використане в якості сюрреалістичної кімнати» (1934-35 р.р.) - одна з «жартівливих» робіт Сальвадора Далі, які він створював час від часу.Різкі ракурси і неприродньо витягнуті пропорції часом створюють ефект стрімкої зміни масштабу фігур і предметів. То зненацька виростають, то зникають в глибині картинного простору.

 • Різкі ракурси і неприродньо витягнуті пропорції часом створюють ефект стрімкої зміни масштабу фігур і предметів. То зненацька виростають, то зникають в глибині картинного простору.«Святий Людовік, король Франції» (1592-95 р.р.)

 • «Святий Людовік, король Франції» (1592-95 р.р.)

Один з найзначніших творів європейського живопису історичного жанру, в якому з глибокою людяністю охарактери-зована кожна з ворогую-чих сторін. Передача іспанцям ключів від нідерландської фортеці Бреда - смисловий вузол композиції, яка стверджує за переможеним право на пошану, а за переможцем - на великодушність.

 • Один з найзначніших творів європейського живопису історичного жанру, в якому з глибокою людяністю охарактери-зована кожна з ворогую-чих сторін. Передача іспанцям ключів від нідерландської фортеці Бреда - смисловий вузол композиції, яка стверджує за переможеним право на пошану, а за переможцем - на великодушність.На своїй картині Франсіско Гойя зобразив двох чарівних молодих жінок, які з балкона спостерігають за життям вулиці. В глибині, на темному тлі, неясним силуетом вимальо-вуються фігури їхніх кавалерів. Щось подібне ще й сьогодні можна побачити на вулицях деяких іспанських міст.

 • На своїй картині Франсіско Гойя зобразив двох чарівних молодих жінок, які з балкона спостерігають за життям вулиці. В глибині, на темному тлі, неясним силуетом вимальо-вуються фігури їхніх кавалерів. Щось подібне ще й сьогодні можна побачити на вулицях деяких іспанських міст. • Дякую за увагу

 • Учениця 11 класу

 • Костюк Наталія Павлівна

 • 2014 рік
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка