Інформація про проведення культурно мистецьких заходів з 19 по 24 серпня 2014 року 23 серпня біля рда відбулося відкриття урочистостей, присвячених Дню Державного Прапора УкраїниДата конвертації29.12.2017
Розмір180 Kb.
ТипІнформація

Відділ культури Калуської РДА
Інформація про проведення культурно – мистецьких заходів

з 19 по 24 серпня 2014 року
23 серпня 2014 року
23 серпня біля РДА відбулося відкриття урочистостей, присвячених Дню Державного Прапора України.

Ведучим свята був керівник НА художньо – мистецького колективу, РБК, - Юрій Барна.

У виконанні Юрія Барни та методистів РБК Катерини Машталір та Наталії Василишин прозвучала літературна композиція про силу синьо – жовтого знамена.

Під час урочистостей були підняті три прапори: прапор України, прапор району та прапор Євросоюзу.

На заході виступили:

-Народний депутат України – Ольга Сікора;

-голова калуської РДА - Микола Жовнір;

-голова Калуської РР – Василь Дзундза;

-лідер Калуського авто майдану – Володимир Павлів.

На завершення у виконанні НА вокального колективу «Степ», НД с-ща Войнилів, кер. В. Василів прозвучала пісня «Бачу колір сонця».

Після заходу вулицями м. Калуша та Калуського району відбувся авто пробіг.
Біля символічної могили в с. Голинь відбулося районне віче, присвячене Дню Державного Прапора України.

Місцевий свяченик о. Володимир відправив панахиду за загиблими за Незалежність України та всіх героїв сьогодення.

До підняття Державного прапора України запросили :

- Народного депутата України – Ольгу Сікору;

- голову Калуської РДА - Миколу Жовніра;

- голову Калуської РР – Василя Дзундзу;

- виконуючого обов’язки голови Голинської сільської ради - Віктора Кавина.

У виконанні НА хорового колективу Народного дому, кер. Ольга Кінащук прозвучали твори « Боже великий єдиний», «Боже послухай благання». Народний аматорський фольклорний колектив «Молодичка» виконав «Коли ви вмирали». На завершення НА вокальний колектив «Степ», НД с-ща Войнилів виконав «Зелений дубочку», «Лента за лентою».

У бібліотеці села Старий Угринів відбулася презентація книжкової виставки «Одна в нас доля - Україна» . Презентація почалася молитвою за Україну, яку прочитала Васютяк Тетяна. З розділами книжкової виставки ознайомила завідувачка бібліотеки . Вірші читали Федарів Марія та Федорів Надія.

В бібліотеці-філії села Середній Угринів презентовано книжкову виставку «Творімо Україну незалежну й вільну» за розділами: «Україна цього не забуде», в якому ведучі окреслили проблему голодомору, що сколихнула Україну в 1932-1933 роках; штучний голод забрав тисячі життів, позбавивши Україну вірних синів та дочок; «України славні імена», де згадали найвидатніших діячів української історії, справжніх патріотів України; наступний розділ, який було представлено до уваги глядачів – «Україна – минуле і сучасність», де порушили найгостріші проблеми сьогодення, що найбільше болять справжніх українців, зокрема, було згадано про ситуацію на Сході України, яка є найголовнішою темою наших днів. Ведучі Тимків Марія та Тимків Надія читали поезію «Любіть Україну ». В кінці заходу бібліотекар підвела підсумки і пролунав Державний Гімн України.

До Дня Державного Прапора України у бібліотеці-філії с. Голинь відбулася історична година «Нема ціни святині дорогій». Ведучі заходу Любов Жекало та Віра Завадецька розповіли присутнім про історію державного прапора України. Вірші про прапор прочитали користувачі бібліотеки Уляна Хромей, Діана Романів, Марія Завадецька, Анна Бойко. Учасники фольклорного колективу «Молодичка» виконали пісню на слова О.Олеся, музика М.Гайворонського «Коли ви вмирали». У бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Кольори, що дають надію».
Біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у селі Довгий Войнилів відбулося віче “Цвітуть .неначе квіти волі , знамена жовто-голубі ». Відкрила віче завідувачка бібліотеки Побігун Олеся. Розповіла про започаткування свята Дня Державного Прапора України. У виступі акцентовано, що багато поколінь українців під синьо-жовтим знаменом України виборювали незалежність України, згадано про революцію гідності, події на сході України, героїв Небесно сотні. Згадано про героя України Ігора Дмитріва, який щороку приїжджав на літні канікули у село Довгий Войнилів до бабусі . Валентин Джус прочитав вірш Богдана Сімківа «Побратиму» (присвячений цьому герою). Завідувачка бібліотеки згадала тих односельчан , хто сьогодні на сході України виборює нашу волю та незалежність . А це - Чолій Михайло, Сплавінський Олег . Сільський голова Василь Павловський у своєму виступі розповів про наш прапор, закликав присутніх шанувати, оберігати наші святині. Читачі бібліотеки у віршах прославляли синьо-жовтий прапор, січових стрільців, воїнів УПА, воїнів Небесної сотні. На віче слово мала директор НД Ольга Безрука. Прозвучали пісні «Молитва за Україну», «Ой у лузі червона калина похилилася».

У бібліотеці - філії с. Лука проведено годину запитань і відповідей «Наш стяг у золоті й блакиті».

У програмі години:

1. інформаційна бесіда «Український Державний Прапор»

2. Дискусія «Видатні особистості в історії України»

3. Хроноскоп «Славні імена України»

Бібліотекар Щербицька Ганна розповіла про нашу Святиню – Український державний прапор.

Найактивнішими учасниками години запитань і відповідей були: Стовбан Ірина, Ващинська Христина, Поліщук Тетяна, Лизун Сніжана.

Присутні переглянули тематичну книжкову експозицію : «У синім кольорі була ознака миру, А в жовтім народ плекав велику віру»

Захід проведено спільно із Народним Домом.

В бібліотеці села Ріп'янка проведено годину державності «Цвітуть неначе квіти волі, знамена жовто-голубі». Завідувачка бібліотекою Любов Бойчук та шкільний бібліотекар Оксана Бугрій провела інформаційну бесіду «Наш прапор». Прославляли Державний прапор України у віршах активні читачі бібліотеки. Ведучими години державності були Корняк Роксолана та Грицюк Ольга.

«Що ви знаєте про український прапор?» - на таку тему було проведено флеш-опитування , яке організувала 23 серпня завідувачка бібліотеки-філії села Перевозець. В опитуванні зв’яли участь до 20 мешканців села .В бібліотеці проведено презентацію викладки літератури «Наш прапор –прапор свободи».


Біля могили Січових Стрільців у с. Негівці відбулося урочисте віче до Дня Прапора України. Розпочалося віче з панахиди, яку відправив о. Петро.

Учасники гуртка художнього читання розказали всім присутнім вірші про День Прапора України. На урочистому віче було присутніх 45 чоловік.

Відбулося віче до Дня Прапора «Хай майорить прапор нашої держави» в с. Кулинка. Захід відбувся біля Хреста загиблим воїнам УПА. Віче розпочалося з молитви «Моліться люди всі до Бога» у виконанні фольклорного колективу. На віче прозвучали пісні «Пісня про Україну», «Там за лісочком»( Олександра Паньків). Учасниця гуртка художнього читання Вікторія Чорній виконала вірш «Я люблю Україну». На заході був присутній голова Калуської РДА – Микола Жовнір. Віче завершилося молитвою за Україною. На віче було присутніх 40 людей.

24 серпня 2014 року
В с. Добровляни біля НВК відбулися районні урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Незалежності України. Розпочали урочисту програму ведучі свята – Ольга Кузьменко та Юрій Барна.

ЗА духовий оркестр, РБК, кер. Христина Мазур виконав Гімн України. До слова запросили голову Калуської РДА Миколу Жовніра та голову Калуської РР Василя Дзундзу, голову Калуського територіального обєднання ветеранів афганців Володимира Сорохтея.

Відбулося нагородження жителів села.

На святі виступив вокальний ансамбль «Добровляночка», кер. М. Василів, Любомир Федорко(НД с. Вістова), НА ВІА «Намисто»,

РБК, кер. Г. Дрозд, Ірина Перейма (НД с. Завадка).

На заході було присутніх 200 людей.


У с. Лука проведено урочисте Віче і просвітницький захід до дня Незалежності України «Українці, єднаймося!».

Україно! Дзвінкова кринице на середохресний дорозі нашої долі. Тебе за всіх благаєм: «Прости нас грішних, прости! Воскресни! Відродися! Освіти від мороку народ свій, порятуй його навіки!», такими словами звернувся до присутніх ведучий Стефінів Микола.

Учасники просвітницького заходу Басараб Соломія, Стовбан Ірина, Півхлопик Павло, Ващинська Христна, Дзяман Дмитро, Кухар Ярослав, Басараб Роман, Поліщук Тетяна, Літинський Андрій, Федоришин Настя, Кухар Вікторія, Лизун Сніжана читали поезії українських письменників про Україну і поезії калуського поета Б. Сімківа .

Голова сільської Ради Киращук П. Д. побажав миру і єдності.

Присутні переглянули книжкову виставку: «Народ України. Хто ми? Які ми?»

У виконанні церковного хору звучали «Боже великий, єдиний», Гімн України. Просвітницький захід провели завідуюча Народним Домом Поліщук О. П. і бібліотекар бібліотеки – філії Щербицька Г. М.

У с. Томашівці у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулася урочиста Служба Божа з нагоди 23-ї річниці Незалежності України. Опісля була відправлена панахида за всіх, хто загинув, захищаючи волю та єдність держави. Після цього у виконанні читачів бібліотеки-філії с. Томашівці -2 прозвучали пісні та вірші про Україну. Бібліотекар Надія Луців зачитала вірші «Я хочу помолитися сьогодні», «Знову чорні хмари вкрили небо», «Ще не вмерла слава й воля нашої Вкраїни», які написала місцева поетеса Н. Атаманчук з нагоди Дня Незалежності України. З привітальним словом виступив сільський голова Богдан Безрукий.

У бібліотеці-філії села Збора відбулася історична година «Нехай не розмежованою залишиться навіки» . Розпочалася вона з виконання Гімну України. Із вступним словом виступив сільський голова Іван Лущ. Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної сотні, воїнів АТО та всіх героїв, які віддали життя за волю України. Депутат сільської ради Оксана Смоляк розповіла про історію виникнення Дня Незалежності,звучала хвилююча розповідь про події на сході України.

Бібліотекар Ольга Багрій презентувала книжкову виставку «Для всіх одна єдина рідна мова і Україна». Сторінки історії перегортали ведучі історичної години Марія Лесів та Діана Цвік. Працівник соціальної сфери Люба Попович провела вікторину «Як ми знаємо свою історію», в якій переможцем стала Марія Лесів. Звучали патріотичні пісні та вірші у виконанні Юлі Воробель, Лілії Лаби, Анни Кликавки, Софії Саган, Вікторії Лесів, Вікторії Розвори, Вікторії Височан, Юлії Фальковської.
В с. Пійло біля символічної могили відбулося віче, присвячене 23 –ій річниці Дню Незалежності України.

Священики греко – католицької церкви о. Сергій Бусел та православної церкви о. Роман Чоловський відправили панахиду за загиблими за Незалежність України.

Учасники гуртка художнього читання виконали літературну композицію про Україну.

У виконанні хорового колективу православної церкви прозвучав твір «Єднаймось брати Галичани», а хоровий колектив греко – католицької церкви виконав твір «О, Марія мати Божа».

Під час заходу прозвучали вірші у виконанні Василини Парцей «Любіть Україну», Мар’яни Боди «Моя Україно», Діани Ставичної «Україна».

Оксана Костів виконала пісню «Нашим героям», Володимир Кушнір «Балада про Бандеру».

На завершення виступив сільський голова Микола Семанів.

На заході було присутніх близько 200 людей.

В церкві святого Михаїла в с. Завій відбулася літургія, а після молебень за Україну.

Учасники гуртка художнього читання Народного дому Анна Чувайлова, Діана Ендрюс, Катерина Данів, Вероніка Максимюк прочитали вірші про Україну про Героїв.

Вокальний колектив виконав пісню «Молитва за Україну»

Отець Ярослав розповів всім присутнім про Героїв і про Небесну сотню і окремо помолився за тих хто зараз перебуває на Сході.В с. Тужилів відбулося віче, присвячене 23-ій річниці Незалежності України.

Місцеві священики о. Петро та о. Сергій відправили панахиду за загиблими за Незалежність України.

Народно – аматорські хорові колективу Народного дому, керівники Марія Цвіточок, Наталія Кіндюх виконали «Гімн України».

Учасники гуртка художнього читання виконали літературну композицію про Україну.

У виконанні НА хорового колективу, кер. М. Цвіточок прозвучав твір «Гей, Україно, ми твої діти», НА хорового колективу «Передзвін» , кер. Н. Кіндюх «О , у лузі червона калина».

На завершення до громади звернувся сільський голова Василь Лазар.

В с. Кропивник в церкві святого Миколая відбулося віче. присвячене Дню Незалежності України «Україно, ти моя молитво».

Священик о. Василь відправив панахиду за Незалежність України та всіх Героїв.

Народний аматорський хоровий колектив, кер. Іван Деренюк виконав твір «Боже великий, єдиний». У виконанні чоловічого складу хорового колективу прозвучали пісні «Гей, ви хлопці орли», «А вже років двісті».

Жіночий вокальний колектив виконав пісні «Ой, там при долині», «Ой, у полі дві тополі».

У виконанні учасників гуртка художнього читання Оксани Цуканової, Анастасії Гівцак, Марії Гівцак, Яни Фединяк, Ольги Конєвич, Ірини Боднар, Світлани Матрофайло прозвучали вірші про Україну.

Ведучі віча - Іванна Русановська, Ірина Гівцак, Тетяна Коцан, Мар’ян Мисак.

На завершення сільський голова Михайло Барнич привітав усіх присутніх із святом, побажав миру, взаєморозуміння та Божого благословення.

В Народному домі с. Яворівка відбувся тематичний захід «Хай буде вільна Україна». Ведучі - Марія Олексин, Уляна Петрів.

Учасники гуртка художнього читання виконали вірші «Три матері», «Вільна Україна», «Моя Україна», «Молитва миру», «Яка краса» та інші.

Учасники вокального колективу виконали пісні «Боже великий, єдиний», «Ой, у лузі калина».

На заході виступив із словами подяки член виконкому Ріпянської сільської ради Степан Олексин.
В с. Негівці відбулося урочисте віче до Дня Незалежності України під назвою «Молюсь до тебе, Україно». Розпочалося дійство із молебні за Україну отцем Петром та його проповіддю. У цьому дійстві взяли участь учасники аматорської творчості Народного дому Віталія Тимчишин, Вікторія Вагилевич, Марія Ющишин, Діана Яців, Анжеліка Ільків, Софія Лісевич.

Церковний хор виконав молитву «Боже великий, єдиний».

На завершення сільський голова Богдан Вагилевич подякував учасникам аматорської творчості Народного дому і всім хто прийшов на віче. Після його промови всі присутні виконали Державний Гімн України. Було присутніх 70 чоловік.
У с. Сівка – Калуська на території могили Січових Стрільців відбулося віче «Моя країна, моя Україна». Священики Микола та Володимир провели молебень до 23 –ї річниці Незалежності України. Народний аматорський чоловічий хор, кер. Я. Климишин виконав патріотичні пісні. Учасники гуртка художнього читання виконали вірші про Україну. Було надане слово сільському голові Олегу Климишину. Завершилось віче виконанням Державного Гімну України. На віче було присутніх 150 людей.
У с. Станькова біля могили Січових Стрільців відбулося віче. Отці Василь та Петро відслужили поминальну панахиду і всі присутні спільно помолилися за душі українських Героїв. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять патріотів, які боролися на волю народу у складі Січових Стрільців, хто загинув у наш час, героїв Небесної Сотні та українських військових життя, яких обірвали події на Сході України.

Учасники аматорської творчості виконували патріотичні пісні та вірші про Україну (Юлія Приста, Уляна Зончак, Вікторія Зончак, Микола Зончак, Владислва Чидакоров, Микола Маліборський, Іван Маліборський, Марія та Надія Вавк). Була присутня на урочистому віче голова сільської ради Р.Романишин. На віче було присутніх 70 людей.У с. Мостище відбулося урочисте віче до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «Україно, колиско моя». Захід відбувся біля символічної могили Борцям за волю України. Розпочалось віче з панахиди, яку відправив о. Тарас. У своєму виступі священик коротко розповів про Незалежність України. Виступив НА хоровий колектив, кер. Марія Литвин у їхньому виконанні звучали стрілецькі пісні та молитви за Україну. Вокальний ансамбль «Калиночка», кер. К. Цюпин виконували «Ой, у лузі червона калина» та читали вірші про Україну. Далі до всіх присутніх звернулася сільський голова Галина Пукіш. Завершилося віче виконанням Державного Гімну України. На урочистому віче було присутніх 100 людей.


У с. Новиця біля могили Січових Стрільців відбулося урочисте віче, приурочене 23-ій річниці Незалежності України та 100-річчю заснування легіону українських Січових Стрільців.

Після ранішньої служби у церквах парафіяни двох конфесій греко – католицької та православної з о. Ігорем та о. Любомиром з процесією прийшли до могили Січових Стрільців.

Віче розпочалося словами про Україну ведучої – директора НД М. Василишин та виконанням Гімну України всіма присутніми.

Духовні отці відслужили панахиду за загиблими, які боролися за Незалежність України, за героями Небесної Сотні та за воїнами, які загинули захищаючи територіальну цілісність нашої держави під час АТО.

Після панахиди духовні отці мали промову. Забиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням вінків до могили Січовим Стрільцям. Два церковні хори виконали пісні «Коли ви вмирали», «Молитву за Україну», Боже великий, єдиний». Сестрички Таня та Наталя Двірник виконали пісню «Україно, молитво моя». На віче мав промову голова Калуської РДА Микола Жовнір. Віче завершилося виконанням Гімну України. На віче було присутніх 500 людей.

В НД с. Сівка – Войнилівська відбулася мистецька програма, присвячена 23-ій річниці Дня Незалежності України. Захід розпочався виступом голови сільської ради Галки Оксани, яка попросила глядачів вшанувати хвилиною мовчання із запаленими свічками Героїв, які поклали своє життя за Незалежність України. Серед шанованих глядачів також був присутній голова РДА Микола Жовнір, якого привітали зі святом вручивши коровай. Під час заходу звучали твори у виконанні вокального ансамблю «Україна це ми» ( Тамара Будовська), «Нехай квітує Україна» (Софія Боєчко). Пікула Сніжана наймолодша учасниця виконала пісню «Україночка мала» та ін.

На завершення усі присутні виконали молитву «Господи помилуй нас».
У НД с. Студінка відбувся благодійний концерт – акція «Підтримай свого солдата». Попри похмуру погоду, дощ і холод, вперше за кілька років зібралася повна зала людей.

При вході кожен робив свій благодійний внесок для допомоги нашим військовим, у кінцевій сумі – це 3 175 гривень.

Сільський голова Марія Стасюк повідомила людей села про хлопців, яких забрали воювати на Схід. Також всі присутні у залі помолилися за українських героїв. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять патріотів, які боролися за волю народу: героїв Небесної Сотні, українських героїв життя, яких обірвали події на Сході України.

У виконанні церковного хору прозвучала молитва «Боже великий, єдиний», також свій внесок у благодійний концерт внесли рок – група «Крок» та гурт «Талісман» із піснями про Україну. Звучали пісні і окремих виконавців: Зоряни Іванишин «О, земле моя рідна», і Інни Гринишин «Про Україну».

Біля могили Січових Стрільців в с. Довжка відбулося віче. Церковний хор виконав Гімн України, «Повіяв вітер степовий», «Їхав козак на війноньку» та «Молитва за Україну».

Отець Зіновій відправив панахиду.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв.

Учасники гуртка художнього читання Андрій та Денис Москаль виконали вірші «Я є українець», «Клятва».


В НД с. Діброва відбулося віче, присвячене Дню Прапора та Дню Незалежності України. «З Любов’ю до тебе моя, Україно». Розпочалося віче з виконання Гімну України.

Дарина Шевчук виконала пісню «Це моя земля». Рудинська Каріна виконала авторську пісню про події на Україні. Сенюк Ростислав виконав пісню «Моя земля – Україна».

На заході були присутні депутати сільської ради.

У с. Верхня за ініціативи сільського голови Миколи Філіповича, в рамках святкування Дня Незалежності України , було закладено капсулу, під будівництво каплиці Небесній Сотні на місці колишнього гарнізону НКВД, освячено прапор України, біля символічної могили Січовим Стрільцям відбувся подячний молебень та панахида за загиблими воїнами УПА та Небесної Сотні та урочисте віче з нагоди Дня Незалежності України. Під час урочистого віче заступник голови Калуської районної державної адміністрації Сергій Дудинець та сільський голова Микола Філіпович привітали жителів села з Днем Незалежності України.

У виконанні хорового колективу, кер. Василь Філіпович прозвучали пісні про Україну, учасники аматорської творчості Народного дому зачитали авторські вірші про Україну та вірші про Небесну Сотню.

Завершилося святкування освяченням Алеї Небесної Сотні, яку жителі села засаджували деревами з березня місяця.

Погода внесла свої корективи в проведення урочистого віче у с. Мошківці, тому урочистості відбулися у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці, де після недільної Літургії отець Ігор відслужив молебень за упокій всіх, хто віддав своє життя за волю України. У своєму слові до парафіян він наголосив на необхідність єдності і взаєморозуміння у цей нелегкий трагічний для України час, коли проливається кров.

До присутніх звернулася сільський голова Оксана Галка. Вона наголосила, що ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні, які дають можливість кожному з нас стати господарем своєї землі, своїми здобутками підносити її культуру, бути гідними своїх предків, берегти волю і незалежність України,поважати свій народ. Шануймо себе і свою гідність , і шанованими будем іншими.

Хід віча продовжили учасники аматорської творчості НД с. Мошківці -Ірина Фрик та Михайло Фрик, які поетичними рядками звернулися до присутніх і пообіцяли «берегти, любити тебе , соборну і єдину». Глибоко в душі присутніх проникла пісня «Свіча», у виконанні Ліди Лис, Лілії Цюрко, Зіновія Лесюка. Завершальним акордом, який не залишив байдужим жодного із присутніх, викликавши непрохану сльозу, був вірш, виконаний Оксаною Лесюк, в пам'ять про героїв Небесної сотні та всіх героїв української землі.

Всі присутні виконали духовний гімн «Боже Великий, Єдиний».

Біля символічної могили Січовим Стрільцям в с. Лука пройшла пам’ятна панахида, яку відправив місцевий парох о. Мирослав. Далі з вітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова Петро Киращук. У виконанні церковного хору прозвучали пісні «Боже великий, єдиний», «За Україну», «Подай дівчино руку на прощання», та ін.

Хвилиною мовчання вшанування всіх загиблих Героїв України.

Пам’ятним віче біля могили Січовим Стрільцям відзначили День Незалежності жителі села Бабин – Зарічний. Панахиду відправив священик о. Володимир. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнівУПА, Небесної Сотні, героїв АТО на Сході.

Учасники гуртка художнього читання прочитали віршовані твори. Завершилось віче спільним виконанням Гімну України.

У с. Бережниця біля символічної могили Січовим Стрільцям пройшла пам’ятна панахида, яку відправив місцевий парох.

До слова були запрошені вчителі школи. У виконанні церковного хору звучали патріотичні пісні. Учасники гуртика художнього читання продекламували вірші. Всіх загиблих Героїв України вшанували хвилиною мовчання.
Пам’ятною панахидою біля могили Січовим Стрільцям розпочалися урочистості у с. Довгий – Войнилів, яку відправив о. Степан. Жителі села хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих Героїв. Церковний хор виконав Гімн України та «Боже великий, єдиний».

О 15 год у Народному домі пройшла мистецька програма «Молюсь за тебе, Україно», де у виконанні фольклорного колективу прозвучали пісні «Моліться люди всі до Бога», «Нас пісня з’єднала у велику родину».

Сестри Роксолана та Наталія Винник подарували всім глядачам пісенні номери.

Звучали віршовані твори, присвячені Героям Небесної Сотні та АТО на Сході.

Свій авторський вірш, присвячений Ігорю Дмитріву, прочитала Валентина Джус.

З вітальним словом також звернувся до всіх присутніх сільський голова Василь Павловський.

У місцевому храмі с. Степанівка пройшла пам’ятна панахида за загиблими Героями України.

Мистецькою програмою продовжились урочистості у Народному домі. Тут глядачі мали змогу послухати літературні композиції, віршовані твори. Пісні «Моліться люди всі до Бога», «Прощався стрілець зі своєю ріднею», «Україно», «Три браття», «Бандуристе, орле сизий», «За любов і волю», прозвучали у виконанні колективу «Писанка».

З вітальним словом до жителів села звернулася секретар сільської ради Надія Менчук та депутат сільської ради Віктор Каблаш.

Біля могили Січовим Стрільцям у с. Томашівці було проведено віче - памяті, яке розпочав о. Михайло пам’ятною панахидою. Усіх полеглих героїв минулого і теперішнього часу жителі села вшанували хвилиною мовчання. Звучали патріотичні пісні та вірші про сьогоднішній нелегкий час нашої держави.

Закінчилось віче виконанням Гімну України.

Тематичним заходом «Золотим пером написані слова тобі, Україно» відзначили День Незалежності жителі с. Перекоси. Захід розпочався з хвилини мовчання. Далі глядачі мали змогу послухати патріотичних пісень, пісень з Майдану та вірші відповідної тематики.

На завершення заходу всі спільно виконали Гімн України.
У місцевому храмі с. Завадка недільного ранку було людно – пройшло віче – пам’яті та панахида, яку відправили о. Володимир та о. Валерій. Відкрила віче голова сільської ради Марія Ситник. Хвилиною мовчання прихожани церкви вшанували пам'ять загиблих героїв. Літературною композицією «Україна – мати» було продовжено віче. У виконанні церковного хору прозвучав Гімн України та «Боже великий, єдиний».
У Народному домі с. Збора відбулася мистецька програма «Хай буде вільна Україна». З привітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова Іван Лущ та заступник голови РДА Сергій Дудинець. Розпочався захід хвилиною мовчання та виконанням Гімну України. Маленькі аматори сцени дарували літературну композицію «Я, Україна», патріотичні вірші, пісні «Це моя Батьківщина», «Янголи на білих крилах», «Свіча», «Спасибі вам, захисники».

У виконанні Зоряни Гук прозвучали пісні «Мальви», «Моя Україна», «Україна». Маленький Сашко Гук подарував своїм землякам пісеньку «Барви рідної землі», після якої зірвав хвилю оплесків. Жіночий вокальний ансамбль «Любисток» виконав віночок пісень.Біля Хреста «Ласки Божої», поставленого громадою с. Павликівка відбулася тематична програма до Дня Незалежності України. Для миру, любові і злагоди між людьми прозвучало багато пісень про Україну. З подякою і привітальним словом виступив член УПА В. Дмитришин.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка