І-ііі ступенів №20 Завдання до вивчення есе у 3 класі: Засвоїмо термін есеДата конвертації31.12.2017
Розмір445 b.
ТипУрок


Вивчення есе на уроках української мови 3 клас

Т.М.Непритворна,

вчитель початкових класів

Черкаської

спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів №20

Завдання до вивчення есе у 3 класі:

 • Засвоїмо термін есе.

 • Навчимося відрізняти есе

від розповіді та опису.
 • Складемо есе усно під

керівництвом вчителя.

Складаємо есе

 • Порівнюємо опис, розповідь і есе.

 • Визначаємо суттєві ознаки есе.

 • Формулюємо правило.

 • Складаємо есе.

Текст 2.

Біля нашої школи росте береза. Красива вона в усі пори року. Навесні звисають гнучкі тонкі віти з ніжними сережками та тендітними ніжно-зеленими листочками. Влітку стоїть убрана в смарагдове плаття, а вітер розчісує її довгі дівочі коси. Осінь вбирає деревце в розкішні шати. Листочки, мов золоті монетки, сипляться на землю. Ну а взимку стоїть красуня снігуронька в білій пухнастій шубці.

Цілий рік берізка милує око і дорослим, і дітям.

Текст 3.

Після уроків поверталась я додому. Проходила біля берізки. Подув теплий осінній вітер, і один золотий листочок, покружлявши, впав на мою долоню. Здавалось, що берізка подарувала мені шматочок сонця. А чому? Можливо, щоб підняти мені настрій, а може, хотіла, щоб я ще раз помилувалась її красою.

Як би там не було, а я дуже зраділа такому несподіваному привіту.Завдання для формування умінь складати есе:

 • Створити есе за зразком.

 • Побудувати його за

поданим планом.
 • Скласти твір за даним початком.

 • Придумати есе на задану тему.Мій настрій перед 1 вересня

Перед першим вересня мені стає сумно. Знову треба вставати рано, готувати уроки. Це важко.

У той же час я люблю математику, мені цікаво розв᾿язувати задачі. На уроках читання будемо обговорюати різні випадки, що трапились з літературними героями, оцінювати їх вчинки. Ще я побачу друзів! А на перервах обов᾿язково трапляється щось цікаве і веселе.

Я став ще на рік дорослішим!Мама сьогодні сказала мені, що пишається мною. Це приємно! А я замислився, що хорошого я зробив за своє життя?

У мене є маленький братик, і мені хочеться бути для нього прикладом. Я граюся з ним, ми разом читаємо книжки і розглядаємо малюнки. Крім того, я завжди допомагаю батькам. Слідкую за порядком у своїй кімнаті і, коли пограюся, завжди прибираю іграшки.Марійка любить уроки української мови. Сергійкові вони не дуже подобаються, бо треба багато писати.

А мені здається, що ці уроки корисні. Адже ми вчимося не тільки грамотно писати, але й складати речення, висловлювати свої думки. Це треба, щоб у майбутньому вільно спілкуватись із людьми, знайти гарну роботу, бути цікавим співрозмовником.Що для мене важливіше: домовленість з друзями чи власні бажання?

Я люблю вранці поспати! Але якщо була домовленість з друзями, то я піду на зустріч.

Якщо не дотримуватись обіцянок, тебе перестануть запрошувати і можна взагалі втратити друзів. А вірні друзі – це важливо! Мене тато так завжди вчить. Треба виконувати те, що обіцяв.

Мені теж не подобається когось марно чекати.Каталог: public -> repository
repository -> Справжні безсмертні твори мистецтва залишаються доступними І доставляють насолоду всім часам І народам Гегель
repository -> Навчитись виготовляти тимчасові мікропрепарати та ознайомитись з будовою клітин на прикладі клітин шкірки цибулини
repository -> Клітини рослин над клітинною мембраною мають ще й клітинну оболонку, що складається з молекул целюлози. Вона щільна І пружна, підтримує сталу форму рослинної клітини
repository -> «Довідничок таємниць лісу система спостережень в природі з дітьми старшого дошкільного віку»
repository -> Включає сюжетні та орнаментальні прикраси житла — ажурні, силуетні. Витинанки


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка