ХарактеристикаДата конвертації09.06.2019
Розмір20.2 Kb.

ХАРАКТЕРИСТИКА

професійної педагогічної діяльності

керівника гуртків «Флористика»

Бобок Олена Сергіївна працює в Городнянському районному Центрі дитячої та юнацької творчості з вересня 2011 року. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка у 2011 році та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» , здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача трудового навчання. Веде гуртки декоративно-прикладного напряму, зокрема гурток «Народна творчість», «Тістопластика» та гурток еколого-натуралістичного напряму «Флористика». Гуртки працюють на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За час роботи у закладі Олена Сергіївна зарекомендувала себе як відповідальний, талановитий працівник. Проводить заняття з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час проведення гурткової роботи використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. На її заняттях панує творча і доброзичлива атмосфера, діти беруть активну участь у пізнавальній та навчальній діяльності. Значну увагу керівник гуртків приділяє індивідуальній роботі, що дає змогу кожній дитині розкрити себе. Постійно працює над розвитком творчих здібностей учнів. Роботи гуртківців вишукані, цікаві, оригінальні.

Невід’ємною частиною роботи є участь у виставках, до яких Олена Сергіївна залучає дітей і сама приймає активну участь. Вироби різної тематики та техніки виконання були продемонстровані на виставках до Дня міста, у творчих звітах Центру дитячої та юнацької творчості, у обласних конкурсах та виставках декоративно-ужиткового мистецтва обдарованої молоді Чернігівщини «Країна майстерності», «Перлини Придесення».

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми, готує їх до участі у районних та обласних виставках-конкурсах:

Родинченко Анастасія (гурток «Виготовлення сувенірів») - Подяка Городнянського районного Центру дитячої та юнацької творчості, 2012 р.

Родинченко Анастасія (гурток «Тістопластика») - Грамота управління освіти і науки Чернігівської ОДА за зайняте ІІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі «Поліський зорепад», 2012 р.

Родинченко Анастасія (гурток «Виготовлення сувенірів») - Диплом ІІ ступеня, ЧОПД та Ю за перемогу в обласному конкурсі декоративно-ужиткової творчості «Перлини Придесення», 2012 р.

Марусенко Катерина (гурток «Виготовлення сувенірів») - Диплом І ступеня, ЧОПД та Ю за перемогу в обласному конкурсі декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Перлини Придесення», 2013 р.

Користується повагою серед колег, тримає тісний зв'язок з батьками вихованців.Директор районного ЦДЮТ О.М.Трофименко
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску. Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску
downloads -> Українська мова
downloads -> Романтизм, а з другої половини ХІХ ст реалізм
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням Учень: називає
downloads -> Використання на уроках географії технологій інтерактивного навчання
downloads -> Конспект інтегрованого уроку для 10 класу з географії та англійської мови
downloads -> 1. Підготовчий період
downloads -> Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка