Громадський проектСкачати 32.77 Kb.
Дата конвертації28.01.2019
Розмір32.77 Kb.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

На офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради у рубриці ”Громадський проект” та в соціальній мережі Facebook оприлюдненні проекти жителів сільської ради, спрямовані на розвиток громади. Шляхом відкритого громадського голосування будуть визначені проекти-переможці, які будуть реалізовані за рахунок місцевого бюджету. Дата початку голосування буде повідомлена додатково.


Пропонуємо Вашій увазі стислу інформацію про проекти, які на сьогодні надійшли на адресу сільської ради.
Проект “Дитячий майданчик “Веселий дворик” (проект №1).

Населений пункт: с. Оситняжка, вул.Інгульська.

Мета: Організація дозвілля дітей шляхом встановлення дитячого майданчика (гойдалок, гірок, спортивного комплексу, лавочок виробництва KinderLand) Розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини. Пропаганда здорового життя, формування активної життєвої позиції.

Автор проекту: Красюк Т.В.


Проект “Дитячий майданчик “Веселий дворик” (проект №2).

Населений пункт: с. Оситняжка, вул.Садова.

Мета: Розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини (створення спортивних конструкцій: атлетична трапеція-турнік, сходи-змійка, гімнастичні кільця). Організація дозвілля дітей, формування соціально-комунікативних навичок дітей.

Автор проекту: Мосієнко О.В.


Проект “Спортивний майданчик з вуличними тренажерами “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” (проект №3).

Населений пункт: с. Оситняжка, вул.Центральна,48 (Оситнязька ЗШ I-II ст.)

Мета: Залучення мешканців села, зокрема молоді, для заняття спортом та популяризації здорового способу життя. Майданчик має бути центром спортивно-оздоровчої та виховної роботи для дітей та дорослих.

Автор проекту: Кудрявцева Л.І.


Проект “Руху правила єдині, знати їх усі повинні!” (проект №4).

Населений пункт: с. Оситняжка, вул.Центральна,48 (Оситнязька ЗШ I-II ст.)

Мета: Створення якісного освітнього середовища для розвитку здорової дитини, вивчення культури безпечної поведінки на дорогах, знань правил дорожнього руху, обладнання дитячого майданчика з елементами розмітки тощо.

Автор проекту: Ситник К.М.


Проект “Сучасна автобусна старт-зупинка з освітленням за допомогою сонячних панелей, Wi-Fi і відеокамерами” (проект №5).

Населений пункт: с. Велика Северинка, зупинка біля вулиці Миру.

Мета: Поліпшення комфорту для всіх пасажирів та підвищення безпеки знаходження на зупинці в темний час доби, покращена видимість в’їзду в село. Відеофіксація унеможливлює акти вандалізму та порушень громадського порядку, точка доступу Wi-Fi, USB зарядки телефонів.

Автор проекту: Баландюк Т.В.


Проект“Люди перестають мислити, коли перестають читати” (проект№6)

Населений пункт: В.Северинівська сільська бібліотека, Підгайцівська сільська бібліотека, Лозуватська сільська бібліотека, Оситнязька сільська бібліотека.

Мета: Популяризація правдивої української історії, надбань вітчизняної та світової культури, мистецтва та науки, творів українських письменників та поетів про наше минуле та сьогодення, а також забезпечення учнів творами, які читають за шкільною програмою, поповнення сучасного книжкового фонду.

Автор проекту: Мартинюк Л.О.


Проект “Територія школи – зона комфортного навчання ” (проект №7),

Населений пункт: с. Велика Северинка, вул. Миру, 2а. (Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів)

Мета: Створення на території школи сучасних зон для корисного та комфортного відпочинку, дозвілля та активних занять учнів на свіжому повітрі під час перерв, навчально-виховних заходів та в позашкільний час шляхом встановлення тренажерів, тенісних столів, бігових доріжок тощо.

Автор проекту: Голота Л.О.


Проект “Школа починається з порогу ” (проект №8),

Населений пункт: с. Велика Северинка, вул. Миру, 2а. (Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів)

Мета: Обладнання навісу над усією площадкою перед школою, покриття площадки безпечною плиткою, обладнання пандуса, облаштування бетонних ємкостей для квітів на подвір’ї школи.

Автор проекту: Голота Л.О.


Проект “Відкритий клас” (проект №9),

Населений пункт: с. Велика Северинка, вул. Миру, 2а. (Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів)Мета: Поліпшення якості навчально-виховного процесу, естетичного виховання та створення умов для організації роботи учнів на свіжому повітрі. Встановлення лав та міні-сцен на підготовленій ділянці у шкільному парку. Проведення літнього відпочинку учнів в пришкільному таборі.

Автор проекту: Голота Л.О.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка