English digest # 11 our events події від englishСкачати 67.65 Kb.
Дата конвертації29.12.2017
Розмір67.65 Kb.

ENGLISH DIGEST # 11
OUR EVENTS

ПОДІЇ ВІД ENGLISH

Для газети «English» уже стало доброю традицією проводити разом із представництвом Пірсон-Лонгман в Україні, які є нашими надійними партнерами, ужовтні в Києві Ярмарок творчих ідей.

Проте минулого року ярмарку відвідало так багато вчителів англійської мови зрегіонів, що ми вирішили цьогорічну VII Ярмарку творчих ідей провести уДонецькому регіоні, одному з найбільших регіонів України.

Підготовка до заходу розпочалась у березні. Ми визначили тему, склали план нашоїмайбутньої події, запросили професіоналів, міжнародних експертів-носіїв мови таметодистів. Тема ярмарку відповідає реаліям сьогодення і дуже актуальна длявчителів англійської мови у зв’язку зі змінами та прийняттям нового державногостандарту і звучить вона так: «Стратегічні напрями розвитку сучасної іншомовної освіти».

Місцем проведення стали Донецький інститут післядипломної педагогічної освіти та Донбаська державна машинобудівна академія, що у Краматорську.

Перед учасниками заходу виступили: Лариса Старшинова, обласний методист із англійської мови, Марія Шопулко, методист з іноземних мов відділу науково-методичного забезпечення змісту освіти основної та старшої школи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти АПН.

Тетяна Михайленко, головний редактор газети «English», познайомила учасників із новими проектами газети на 2012 р. та провела інтерактивний майстер-клас «Як організувати сучасний урок англійської мови».

Роб Дін, міжнародний консультант та вчитель-тренер від Пірсон-Лонгман провів семінар «Пошук золотої середини — ключ до успіху у вивченні англійської в старшій школі».

Присутнім також були запропоновані декілька професійних семінарів.

Наші активні автори отримали грамоти та подяки, а всі присутні — сертифікати та подарунки. У заходах взяли участь більше 230 вчителів та методистів.

ЧОМУ САМЕ ЦЯ КНИЖКА

АНГЛІЙСЬКА ЗА НОВИМИ ПРОГРАМАМИ: 11-й клас

Практичний посібник стане в пригоді кожному вчителю, який прагне зробити свої уроки цікавими, продуктивними та комунікативно спрямованими.

Посібник складено відповідно до нової Програми викладання англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

До Вашої уваги пропонуються надані досвідченими вчителями розробки тематичних уроків, спрямовані на формування всебічно розвиненої особистості, розвиток в учнів комунікативної компетенції.

Окремий розділ (Writing) присвячено написанню резюме, есе та листів до редактора. У ньому вміщено інформацію про їх структуру й стильові особливості. А практичні вправи допоможуть дітям міцно засвоїти знання й автоматизувати відповідні навички.

Посібник розрахований на педагогів, які викладають у середніх загальноосвітніх школах, ліцеях та гімназіях, а також на студентів і викладачів педагогічних університетів та коледжів.ПОСПІШАЙТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ!

УВАГА КОНКУРС

СТАНЬТЕ СПІВАВТОРОМ КНИЖКИ!

Чи вважаєте Ви себе справжнім професіоналом, креативним учителем, творчою особистістю? У Вас є чим поділитися з колегами? Ви хочете стати співавтором однієї з наших книжок у 2012 році? Тоді цей конкурс для Вас!

Прочитайте уважно інформацію про умови подання матеріалів на конкурс «Станьте нашим співавтором», про терміни його проведення — і надсилайте свої розробки до нашої редакції листом або електронною поштою (english.1veresnya@gmail.com).

Мета конкурсу: зібрати й надрукувати найкращі роботи вчителів англійської мови в нових посібниках 2012 року.

ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ

Матеріал повинен бути у друкованому вигляді. Обсяг — 35—40 тисяч знаків (декілька статей і розробок уроків на тему, що вважається актуальною для викладання англійської мови). Шрифт — Times New Roman, кегль ― 12—14, міжрядковий інтервал 1,5. Додайте електронний носій. Заявка з особистими даними та дозволом на публікацію обов’язкова.

Пріоритетними вважатимуться роботи, що будуть супроводжуватися копією квитанції про передплату одного з наших видань не менш ніж на три місяці.

НАГОРОДИ

Учасники конкурсу, які посядуть 1—3-тє місця, будуть відзначені дипломами та нагороджені комплектами книжок видавництва «Шкільний світ».

Номінанти отримають дипломи й заохочувальні призи.

ПЕРЕЛІК КНИЖОК

1. «Проектна робота. 5—8 кл.» (останній день подання матеріалів — 1 грудня 2011 року).

2. «Позакласна робота. Англійська мова» (останній день подання матеріалів — 1 лютого 2012 року).

3. «Педагогічна майстерня. Початкова школа» (останній день подання матеріалів — 1 травня 2012 року).

4. «Новітні технології на уроках англійської» (останній день подання матеріалів — 1 липня 2012 року).

Тож беріть участь і перемагайте! Чекаємо на Ваші роботи з поміткою «На конкурс “Станьте співавтором”».ЧИТАЙТЕ У НАСТУПНОМУ НОМЕРІ

ENGLISH N 45 «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

Що? Де? Коли?: З історії виникнення телебачення.

Педагогічна майстерня: «Телебачення в нашому житті» (А. Вербовий, м. Чернівці); «Засоби масової інформації» (В. Гребенюк, м. Шепетівка, Хмельницька обл.); «Вплив телебачення» (І. Мороз, м. Суми); «Моя улюблена телевізійна програма» (О. Боярчук, м. Рівне); «Роль ЗМІ в житті людей» (Г. Петренко, м. Старобільськ, Луганська обл.); «Дотримання закону» (Н. Дудук, м. Чернівці); «Урок, присвячений благодійності» (Г. Іванова, м. Черкаси).

Вкладка: Жіночий клуб.

Можливі зміни

* Ви можете замовити будь-яку книжку, зателефонувавши у видавництво за тел.: 044 284 24 50 або надіславши sms такого змісту: «Хочу замовити книжки» на номер 067 408 84 73, і ми вам передзвонимо. Після чого ви отримаєте книжки післяплатою у своєму почтовому відділенні.


** Знайдіть найсвіжіші новини з життя редакції, повний асортимент видань, книжкові новинки та анонси заходів і конкурсів на www.osvitaua.com/en/

До Благодійної організації

«Благодійний фонд «Перше вересня»

від ______________________________________

місце роботи, посада ______________________________________

контактний телефон ______________________________________ЗАЯВА

Прошу розглянути з метою подальшого опублікування на паперових та електронних носіях у виданнях Благодійної організації «Благодійний фонд «Перше вересня» мої матеріали (твір, рукопис): ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________на конкурс «Станьте нашим співавтором»________________________________________

Гарантую, що права на ці матеріали (твір, рукопис), визначені Законом України «Про авторські та суміжні права», належать мені і їх не було передано іншим фізичним або юридичним особам. Надаю редакції право під час підготовки до друку доопрацьовувати, редагувати (перекладати), скорочувати, доповнювати надані матеріали (твір, рукопис), змінювати їх назви (заголовки та підзаголовки). Гарантую також, що мої співавтори ____________________________________________________________________________________________________

не заперечують проти опублікування на паперових та електронних носіях наданих матеріалів (твір, рукопис). У разі виникнення спорів щодо права співавторів на матеріали (твір, рукопис) зобов’язуюся відрегулювати спір самостійно, відповідно до законодавства України. Публікацію прошу здійснити на благодійних засадах.

Автор повідомлений про те, що його матеріали (твір, рукопис) не рецензуються та не повертаються. За угодою сторін взяті до друку матеріали (твір, рукопис) після закінчення річного строку зберігання підлягають знищенню.

Поштова адреса та індекс _________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

Паспорт серія _____ № ______________, виданий _____________________________________________________________________________________________________«_____» _________________ ______ р. Ідентифікаційний код ____________________________

Автор ___________________________________________ _______________________ ________________

(ПІБ) (підпис) (дата)

Скачати 67.65 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка