Довідка про проведену роботу Новороздільського вп пустомитівського вп гунпСкачати 135.59 Kb.
Дата конвертації27.03.2019
Розмір135.59 Kb.
ТипДовідка

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НП УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

ПУСТОМИТІВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГУНП у ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

81652, м. Новий Розділ, проспект Шевченка, 21, тел. (261) 2-44-02, nrozdol@lv.npu.gov.ua

ДОВІДКА

про проведену роботу Новороздільського ВП Пустомитівського ВП ГУНП

у Львівській області, станом на 20.12.2017 року.


Наказом Національної поліції України від 23.01.2017 року було заново створено Новороздільське ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, попередня діяльність якого, як окремого структурного підрозділу, була ліквідована. Відкриття відділення поліції відбулося виключно із-за небайдужої позиції органу місцевого самоврядування та окремих небайдужих громадян.

20.04.2017 року відбулося урочисте відкриття Новороздільського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, за участі начальника ГУНП у Львівській області генерала поліції третього рангу Середи В.В.

Фактичну свою діяльність Новороздільське ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області розпочало з початку травня 2017 року. На даний час відділення реорганізоване в Новороздільське ВП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області, яке жодним чином на діяльність відділення не вплинуло.

Одразу ж після відкриття відділення ми стикнулося з певними труднощами, як в заповненні штатної чисельності особового складу, так і в матеріально-технічному забезпеченні, які і на даний час вирішуємо, для ефективного здійснення своїх повноважень.

Згідно Закону України «Про Національну поліцію» Національна поліція України - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Завдання поліції є надання поліцейських послуг у сферах:

1) забезпечення публічної безпеки і порядку;

2) охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;

3) протидії злочинності;

4) надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

В зону обслуговування Новороздільського ВП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області, який знаходиться за адресою м. Новий Розділ, проспект Шевченка, 21, Львівської області, входять слідуючі населені пункти: м. Новий Розділ, с. Станківці, с. Тужанівці, с. Підгірці, с. Берездівці, с. Гранки-Кути, с. Горішнє, с. Долішнє Миколаївського району, Львівської області. Загальна чисельність населення близько 34 000. Адміністративно-територіальний поділ налічує Новороздільську міську раду та 3 сільських рад.

Відділення поліції складається із слідчого відділення, сектору кримінальної поліції, сектора превенції, ювенальної превенції, секторів реагування патрульної поліції та логістики. По штату відділення налічує 41 чоловік, в наявності 29 чоловік, некомплект 12 чоловік, з них 1 слідчий, 3 дільничні офіцери поліції, 8 патрульна поліція.

Одним із напрямків роботи Новороздільського ВП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області, є своєчасне реагування на заяви та повідомлення громадян про злочини і події. З моменту створення зареєстровано 2042 заяв і повідомлень, з них 268 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, по яким проводиться досудове розслідування.

При цьому робота із заявами і повідомленнями про злочини – один із основних напрямків оперативно-службової діяльності відділення. У зв’язку із чим, керівництвом відділення особлива увага надається безумовній реєстрації всіх без винятку заяв і повідомлень про злочини, своєчасному реагуванню по них, розкриття злочинів по гарячих слідах, повному всебічному та неупередженому проведенню розслідування для захисту порушених конституційних прав громадян.

З моменту створення відділення до грудня 2017 року досудове розслідування здійснював лише 1 працівник (він же і начальник відділення), до суду скеровано 30 кримінальних проваджень, різної категорії тяжкості. Навантаження на одного слідчого, як по провадженнях, які скеровано до суду так і по залишку кримінальних проваджень, найбільше у області. Залишок 550 кримінальних проваджень (228 відомості щодо яких були внесені слідчим відділенням Новорозідьського ВП), інші кримінальні провадження скеровані нам, як не розкриті, по підслідності слідчим відділенням Миколаївського ВП, який до травня 2017 року обслуговував місто Новий Розділ та навколишні села.


Сектором превенції патрульної поліції (2 працівники) проводиться превентивна (профілактична) робота - це діяльність, передбачена законодавством України, що спрямована на попередження кримінальних та інших правопорушень, перевірку дотримання обмежень, установлених законом відносно осіб, які перебувають на превентивному обліку, здійснення поліцейського піклування.

Показники діяльності сектору превенції, статті КУпАП та кількість протоколів складених ДОП;

 • незаконне зберігання наркотичних засобів в невеликих розмірах, ст. 44 , – 1,

 • дрібна крадіжка, ст. 51, – 4,

 • порушення правил тримання собак і котів, ст. 154, - 1,

 • порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, ст. 156, – 1,

 • самоуправне заняття жилого приміщення, ст. 151, – 1,

 • торгівля з рук в невстановлених місцях, ст. 160, – 5,

 • дрібне хуліганство, ст. 173, – 11,

 • вчинення насильства в сім»ї, ст. 173-2, - 9,

 • куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, ст. 175-1, - 11,

 • розпивання алкогольних та слабоалкогольних попоїв у заборонених місцях або поява у громадському місці у п»яному вигляді, ст. 178, - 21,

 • порушення правил адміністративного нагляду, ст. 187, - 55,

 • порушення громадянами строків реєстрації зброї та правил взяття її на облік, ст. 192, - 6.

Всього 75 протоколів. Розкрито за співучасті 3 злочини: ст. 185 ч. 1 КК України (крадіжка металевого люку), ст. 164 КК України (ухилення від сплати аліментів), ст. 125 КК України (умисне нанесення легкого тілесного ушкодження).

На обліку в Новороздільському відділенні поліції перебувають – 150 раніше судимих осіб, з яких 2 адміннаглядові, 40 формальників (які два і більше разів судимі або судимі за тяжкі або особливо тяжкі злочини), 57 перебувають на обліку по кримінально-виконавчій інспекції, як умовно дострокові звільнені з місць позбавлення волі. Відносно 6 осіб встановлено домашній арешт.

Ювенальна превенція (1 працівник) – правова система, щодо захисту прав дітей, включає в себе установи і організації, що здійснюють правосуддя у справах про правопорушення скоєні неповнолітніми.

Показники діяльності ЮП, статті КУпАП та кількість протоколів:

- вчинення насильства в сім»ї, ст. 173-2, - 1,


 • куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, ст. 175-1, - 6,

 • розпивання алкогольних та слабоалкогольних попоїв у заборонених місцях або поява у громадському місці у п»яному вигляді, ст. 178, - 4,

 • дрібне хуліганство, ст. 172, - 3,

 • невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов»язків, щодо виховання дітей, ст. 184, - 28.

На обліку перебуває 5 дітей. Доставлено до відділення 42 неповнолітніх. Складено 7 протоколів на неповнолітніх і 35 на дорослих. До 32 осіб застосовано попередження, на 10 осіб накладено штраф у розмірі 527 гривень.

Проведено 18 рейдів. Проводяться систематичні навчально-виховні заходи в навчальних закладах по недопущенню злочинів та правопорушень серед неповнолітніх.


В відокремлених районах, поліцейські послуги надають СРПП (сектор реагування патрульної поліції), які – цілодобово забезпечують оперативне реагування на повідомлення про правопорушення та інші події, у межах компетенції забезпечують їх розгляд, а також комплекс превентивних заходів шляхом патрулювання території обслуговування, виявлення та припинення правопорушень, застосування визначених законодавством заходів.

За час діяльності СРПП виявлено 670 правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху (найбільш типові: порушення правил зупинки-стоянки, обгону, керування т/з без відповідних документів, керування т/з без ввімкнених світло-фар, створення аварійної обстановки, порушення правил дорожнього руху пішоходами, керування т/з без ременів безпеки, ДТП, невиконання вимог дорожніх знаків, керування т/з особи які позбавленні керування т/з, керування в стані алкогольного сп»яніння, а також порушення правил дорожнього руху водіями т/з, які надають послуги у сфері перевезення пасажирів).

Слід відмітити, що на 50 водіїв складено адмінпротоколи про керування т/з в стані алкогольного сп»яніння (штраф 10200 гривень та позбавлення керування т/з на 1 рік), розглянуто та накладено судом штрафів на загальну суму 377 400 гривень, з яких на трьох водіїв повторно складено адмінпротоколи про керування т/з в стані алкогольного сп»яніння (штраф 20400 гривень та 3 роки позбавлення права керування).

На порушення правил дорожнього руху водіями т/з які надають послуги у сфері перевезення пасажирів складено 21 постанову, з них 12 технічні несправності т\з, які перебували на рейсі.

Накладено штрафів на водіїв за порушення ПДР на загальну суму 687 582 гривень.
Слід зазначити, що на протязі тривалого часу, у м. Новий Розділ, по проспекті Шевченка, існувала незаконна стихійна торгівля, яка створювала масу незручностей для мешканців міста, яка діями особового складу відділення поліції успішно припинена ( найперший позитивний приклад у Львівської області ).

На території обслуговування на протязі даного часу відбувалися ряд масових заходів, для забезпечення яких задіювався особовий склад, в деяких випадках весь особовий склад. Так на святкування дня міста, 28 травня, окрім всього особового складу був частково задіяний особовий склад Миколаївського та Жидачівського ВП, а також батальйон особливого призначення. Під час проведення масових засолів порушення правопорядку не було допущено.

На території міста, завдяки органу місцевого самоврядування, який одразу ж зголосився на вимогу відділення поліції, було виділено кошти з міського бюджету та встановлено камери відеоспостереження, за допомогою яких: розкрито 1 злочин (крадіжка майна з кіоску по пр. Шевченка), складено 4 адмінпротоколи за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп»яніння, та складено 20 адміністративних постанов, за інші порушення правил дорожнього руху. Наявність камер відеоспостерження має важливе значення у превентивній (профілактичній роботі) так і у розкритті злочинів, дотримання громадського порядку, а також усвідомлення громадянами необхідності дотримання вимог чинного законодавства, що зміцнює правову культуру.
Сектор кримінальної поліції, на який найбільше припадає розкриття злочинів, вчинених за умови неочевидності, а також оперативна робота та розшук осіб. В період з травня – по 20 грудня 2017 року розкрито 33 злочини. Розшукано безвісти зниклих осіб – 3, розшукано злочинців – 3. Затримано 3 осіб, яким згідно рішенню суду обрано покарання позбавлення волі та поміщено їх в місця позбавлення волі. Розшукано та повернуто власникам 7 мобільних телефонів.

Новороздільським ВП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області розшукуються слідуючі особи:1) ЗА СКОЄННЯ ЗЛОЧИНІВ:

1. Турій Петро Іванович, 25.07.1947 р.н., житель м. Н.Розділ, вул. І.Франка, 10/2, розшукується за ст. 358 ч. 2 КК України, місце знаходження невідоме,

2. Михайлюк (Аніщенко) Венчак Ірина Стефанівна, 07.02.1966 р.н., жителька м. Н.Розділ, пр. Шевченка, 26/51, розшукується за ст. 190 ч. 2 КК України. Міра запобіжного заходу підписка про невиїзд. Місце знаходження невідоме,

3. Сколоздра Володимир Романович, 04.03.1979 р.н., житель м. Н.Розділ, вул. Зелена, 23, розшукується за ст. 185 ч. 5 КК України. Міра запобіжного заходу доставка в суд під вартою. Місце знаходження невідоме,

4 Сарканич Михайло Андрійович, 24.09.1955 р.н. житель м. Н.Розділ, вул. Довженка, 6/5-а, розшукується за ст. 185 ч. 3, 194 ч. 1 КК України. Міра запобіжного заходу доставка в суд під вартою. Місце знаходження невідоме,

5. Рибак Володимир Євгенович, 28.04.1971 р.н., житель м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 31/8, розшукується за ст. 185 ч. 3 КК України. Міра запобіжного заходу доставка в суд під вартою. Місце знаходження невідоме,

6. Мацькович Іван Федорович, 03.10.1980 р.н., житель м. Новий Розділ, пр. Шевченка, 1/46, розшукується за ст. 358 ч. 3, ст. 187 ч. 2 КК України, арешт по вироку суду,

7. Ярошевський Руслан Романович, 23.02.1990 р.н., житель м. Новий Розділ, вул. Яворницького 7/2, Львівської області, за КВІ,

8. Сушняк Юрій Ярославович, 25.05.1977 р.н., житель Турківського району Львівської області, розшукується за ст. 164 ч. 1 КК України, за судом;

2) НЕВПІЗНАНІ ТРУПИ :

1. Труп чоловічої статі виявлений 25.02.2007 року у Новий Розділ «Сірка»;3) БЕЗВІСНО ЗНИКЛІ:

1. Токар Борис Олексійович, 28.01.1956 р.н., житель с. Берездівці, Миколаївського району, Львівської області, з 18.09.1996 року;

2. Невечеря Олександр Іванович, 24.10.1943 р.н., житель м. Новий Розділ, в червні 2015 року вийшов з дому та не повернувся.

3. Коцовський Петро Ігорович, 15.04.1990 р.н., житель с. м. Новий Розділ, вул. Чорновола, 22а/15, в травні 2015 року поїхав у м. Львів у пошуках роботи, і додому не повернувся,

4. Коць Лілія Романівна, 24.05.1988 р.н., жителька м. Новий Розділ, вул. Шептицького, 9/51, в березні 2016 року поїхала з дому у зону АТО,

5. Щерба Олександр Васильович, 14.08.1979 р.н., жителька м. Новий Розділ, вул. Шевченка, 44/6, в травні 2015 року поїхав на заробітки в Чеську Республіку і додому до цього часу не повернувся.


Перелік розкритих злочинів, де оголошено підозри та справи скеровано до суду, постатейний:

 • ч. 1 ст. 263 КК України ( незаконне зберігання зброї );

 • ч. 2 ст. 125 КК України ( легкі тілесні ушкодження );

 • ч. 3 ст. 185 КК України ( крадіжка з проникненням в приміщення, 2 осіб );

 • ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян, вчинена повторно );

 • ч. 2 ст. 310 КК України ( незаконний посів коноплі );

 • ч. 1 ст. 121 КК України ( тяжкі тілесні ушкодження );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка телекомунікаційного кабелю );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян, вчинена повторно );

- ч. 1 ст. 310 КК України ( незаконний посів коноплі );


 • ч. 1 ст. 185 КК України ( крадіжка металевого люку );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка металевого люку );

- ч. 1 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян );

- ч. 1 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян, злочин минулих років );

- ч. 2 ст.186 КК України ( грабіж );

- ч. 1 ст. 162 КК України ( незаконне проникнення в житло );

- ч. 3 ст. 185 КК України ( крадіжка з проникненням в житло );

- ч. 1 ст. 263 КК України ( незаконне зберігання зброї та вибухових речовин );


 • ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка телекомунікаційного кабелю );

 • ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка телекомунікаційного кабелю );

 • ч. 1 ст. 125 КК України ( легкі тілесні ушкодження );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка телекомунікаційного кабелю );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка телекомунікаційного кабелю );

- ч. 1 ст. 309 КК України ( незаконне зберігання наркотичного засобу );

- ч. 2 ст. 121 КК України ( тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілої );

- ч. 1 ст. 164 КК України ( злісне ухилення від сплати аліментів );

- ч. 3 ст. 185 КК України ( крадіжка з проникнення в житло );

- ч. 1 ст. 164 КК України ( злісне ухилення від сплати аліментів );

- ч. 1 ст. 121 КК України ( тяжкі тілесні ушкодження );

- ч. 2 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян, вчинена повторно );


 • ч. 1 ст. 185 КК України ( крадіжка майна громадян );

 • ч. 3 ст. 187 КК України ( розбійний напад поєднаний з проникненням в житло, 5 осіб, троє неповнолітніх );

 • ч. 1 ст. 125 КК України ( легкі тілесні ушкодження ),

 • ч. 3 ст. 185 КК України ( крадіжка поєднана з проникненням ).

Вищевказані кримінальні провадження показані по хронології закінчення та оголошення підозр, які стосуються всіх категорій злочинів ( тяжких, не тяжких, особливо тяжких ).
На даний час з минулих років залишилось 3 контрольні злочини, а саме:

- вбивство Павлишина І.Л., яке мало місце 2008 року (виявлення частин тіла на озері поблизу РДГХП «Сірка»),

- вбивство Грабара М.І., яке мало місце 1996 року,

- тяжкі тілесні ушкодження Степусь В.В., які спричинили смерть потерпілого, мали місце у 2000 році.


Динаміка злочинів по приорітетних статях:


З травня 2017 року

Зареєстровано

Розкрито

Вбивства

0

0

Тяжкі тілесні ушкодження

3

3

Грабежі

5

1

Розбійні напади

1

1

Шахрайства

24

0

Крадіжки з приміщень

25

4

В т.ч. з квартир

10

2

В.т.ч. з житла

3

0

В.т.ч з інших приміщень

12

2

Незаконний обіг зброї

2

2

ДТП

0

0

Незаконні заволодіння т/з

0

0

Наркотики

3

3

Зґвалтування

0

0

Свого часу місто захлиналося від масових крадіжок телефонних кабелів, що спричинювали массу незручностей в житті інфраструктури міста. Завдяки оперативні роботі СКП вказані крадіжки припинені, а особи причетні до їх вчинення викриті, та притягнуті до кримінальної відповідальності.

Крім того певний період часу був масових сплеск шахрайств, на штиб дзвінків з пропозицією викупу родичів за вчинення різного роду правопорушень, однак завдяки проведеній оперативні роботі, а також потужній інформаційній компанії організованій в місцевій періодиці «Вісник Розділля» на даний час вказану ситуацію стабілізовано. Документуються особи правопорушників.

По вчинених грабежах на території міста, то один грабіж скеровано до суду, по трьох інших грабежах осіб зловмисників встановлено, вилучено викрадені мобільні телефони та інше майно, призначено ряд експертиз та проводяться слідчі дії з метою скерувань даних кримінальних проваджень до суду.

В провадженні Новорозідільського відділення поліції перебувають у залишку 550 кримінальних проваджень, різної категорії тяжкості. Вчинені злочини, які перебувають у залишку, повинні розкриватися, злочинці бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а порушені конституційні права громадян відновлені. Відділення поліції працює у даному напрямку.

Слід зазначити, що потребує покращення робота відділення поліції по розкриттю крадіжок майна громадян, особливо пов’язаних із проникненням в житло чи приміщення, шахрайств, грабежів, злочинів в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, а також покращення роботи по виявленню актуальних кримінальних правопорушень у земельній сфері, під час приватизації та відчуження державного чи колективного майна, незаконних порубок лісу, у сфері господарської діяльності. Відділення поліції також працює у даному напрямку.

Підсумовуючи сказане, Новороздільське відділення поліції і надалі буде вживати всіх необхідних заходів для ефективного здійснення оперативно-службової діяльності.

Відділ поліції закликає мешканців міста до активної співпраці, конфіденційність гарантуємо.Дякую за увагу.

З повагою

начальник

підполковник поліції Р.Р.Шнайдрук

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка