Довідк а за результатами перевірки ведення контрольних зошитів учнів 11 класів Приазовської зош І-ІІІ ступенів з предметів, для яких передбачена доплата за перевірку на І сем. 2015-2016 н р



Скачати 72.12 Kb.
Дата конвертації04.04.2019
Розмір72.12 Kb.

Д О В І Д К А

за результатами перевірки ведення контрольних зошитів

учнів 2 - 11 класів Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів

з предметів, для яких передбачена доплата за перевірку на І сем. 2015-2016 н.р.

За період з 30 грудня по 06 січня було проведено контроль за станом ведення зошитів для контрольних робіт учнями 1 - 11 класів з предметів, для яких передбачена доплата за перевірку.

В ході перевірки виявлено :

- Учні 1 класу (класовод Андрющенко К.М.) оцінюються вербально. Зошити для контрольних робіт згідно вимог програми не ведуться.

- Учні 2 класу ( класовод Загребельна Т.Д) мають зошити для контрольних робіт з української мови, математики, а також ведеться зошит на друкованій основі «Сходинки до вершин» 2 кл. (авт. Назаренко, Діптан; 2015 р), в якому також проводяться к/роботи з інших предметів. Зошити підписані вчителем. Учні додержуються орфографічного режиму. Кількість робіт відповідає вимогам та календарному плануванню: з математики- 5 к/р, з укр. мови – 3 мовні теми, аудіювання ,списування ,диктант. Перевіряється кожна робота. Оцінювання вербальне. З природознавства 2 к/р написані на окремих листках. Дати співпадають з календарним планування та журналом. Зошити мають гарний вигляд.

- Учні 3 класу (класовод Гальчун З.О.) мають зошити для контрольних робіт з української мови та математики. Зошити підписані учнями, правильно, згідно вимог. Вчитель їх вчасно перевіряє, кількість робіт відповідає вимогам, оцінки виставляються в журнал. В к/зошиті з укр. мови написані 2 диктанти ,аудіювання ,списування ,4 мовні теми записані в посібнику „Сходинки до вершин” 3 кл. Дати к/робіт співпадають із плануванням. В зошитах для к/р виконують роботу над помилками після роботи виконує учень ,який допустив помилку. Вчитель слідкує за каліграфією письма. Всі роботи вчасно перевіряються, оцінки виставляються в журнал.

- Учні 4 класу (класовод. Іванова Т.М.) мають зошити для контрольних робіт з української мови, російської мови та математики, які вчасно перевіряються. Зошити підписані учнями, частково з помилками (неправильне розташування). Кожна робота оцінюється, оцінки виставляються у класний журнал. Зошити мають задовільний стан . Кількість к/робіт відповідає вимогам, дати співпадають з календарним плануванням. Робота над помилками проводиться в зошитах для к/р 2 рази в семестр. Оцінки вчасно виставляються в класний журнал.

- З української мови (вчитель Ахунджанова Л.В .) зошити для контрольних робіт з української мови в 5- 11 класах підписані вірно, перевіряються об’єктивно, згідно вимогам до писемної мови, Зошити мають задовільний вигляд. кількість робіт відповідає вимогам програми дати співпадають. В цих зошитах проводяться перевірочні роботи, аудіювання, читання мовчки, контрольні твори. Зошити мають задовільний вигляд, роботу над помилками учні проводять в робочих зошитах. Вчитель перевіряє кожну роботу, оцінки виставляються у класний журнал. Дати співпадають з календарним плануванням. Але бажано не проводити тематичні роботи на останньому уроці.

- З української літератури (вчитель Ахунджанова Л.В.) У зошитах для контрольних робіт з укр. літератури в 5-7, 9-11 класах мають усі учні, проводяться різні види творчих робіт, контрольні роботи 3 в семестр (2 к/р+1 класний к/твір). Вчасно перевіряються, оцінка виставляється у журнал. К / роботи проводяться згідно вимог програми і в зазначені строки. Тематичні роботи проводяться у формі тестових завдань, вчасно перевіряються. Дати всі співпадають з календарним плануванням зошит мають задовільний вигляд, записи ведуться відповідно вимогам до письмових робіт.



З української літератури (вчитель Зайцева В.О.) в 8 класі всі учні мають к/зошити, в яких проводяться контрольні роботи. Вчасно перевіряються, оцінка виставляється у журнал. К / роботи проводяться згідно плануванню і в зазначені строки. Тематичні роботи проводяться у формі тестових завдань, частково проводилися на окремих листках, вчасно перевіряються. Тільки за семестр учні виконали 3 к/твори та 1 к/роботу ( за вимогами - 2 к/роботи та 1 класний твір). В к/р згідно вимог вказувати назву теми та вид перевірки. Також необхідно слідкувати за правильними пропусками строк між роботами.

- З російської мови (вчитель Забільська Н.В.) зошити для контрольних робіт в 5-6, 9 класах мають всі учні, підписані вірно, перевіряється кожна робота, оцінки виставляються у класний журнал. Виконується орфографічний режим. Учні виконують КР, диктанти, списування, творчі роботи, аудіювання та читання мовчки. Роботи проводяться в зазначені строки. Вчасно роботи перевіряються, оцінки виставляються в журнал зошити мають задовільний вигляд.

- - З російської мови (вчитель Зайцева В.О.) зошити для контрольних робіт в 8 класі мають всі учні, підписані вірно, перевіряється кожна робота, оцінки виставляються у класний журнал. Виконується орфографічний режим. Учні виконують КР, диктанти, творчі роботи. Вчасно роботи перевіряються, оцінки виставляються в журнал.. робота над помилками проводиться в робочому зошиті. Тільки за 02/12 записана к\робота, але проведено тільки аудіювання. Вчителю слідкувати за правильністю пропущених строк між роботами.

З російської мови (вчитель Червона Т.В.) зошити для контрольних робіт в 7 мають всі учні, підписані вірно, перевіряється кожна робота, оцінки виставляються у класний журнал. Виконується орфографічний режим. Кількість к/робіт відповідає вимогам. Учні виконують КР, диктанти, аудіювання, читання мовчки, творчі роботи. Роботи проводяться в зазначені строки. Зошити мають задовільний вигляд. Робота над помилками проводиться в робочому зошиті.

- З зарубіжної літератури (вчитель Червона Т,В,) в 5-7, 9,11 класах зошити для контрольних робіт мають усі учні, підписані згідно вимогам. Вчитель вимогливо ставиться до кожної роботи, ретельно перевіряє і об`єктивно оцінює. У зошитах для к / р виконуються КР, контр. твори згідно з вимогами програми( 2к/роботи +1 класний к/твір), вони вчасно перевіряються, проводиться робота над помилками на окремих сторінках.

- З зарубіжної літератури (вчитель Зайцева В.О.) в 8 класі учні ведуть 1 зошити для контрольних робіт, підписані згідно вимогам. У зошитах для к / р виконуються КР, контр. твори згідно з вимогами програми, вони вчасно перевіряються, оцінки виставляються у журнал. Але при оформленні роботи після дати необхідно писати тему (контрольна робота не пишемо), у класному творі слово „контрольний ” не пишемо.

- З зарубіжної літератури (вчитель Забільська Н.В.) в 10 класі(індив навчання)учні ведуть 1 зошити для контрольних робіт, підписані згідно вимогам. У зошитах для к / р виконуються КР, контр. твори згідно з вимогами програми, вони вчасно перевіряються, оцінки виставляються у журнал.

- З математики в 5 класі (вчитель Андрющенко К.М. ) зошити для контрольних робіт мають всі учні, підписані вірно. Роботи вчасно перевіряються, оцінки виставляються у журнал. Учні додержуються орфографічного режиму. Кількість к/робіт відповідає вимогам програми, вони проводяться наприкінці кожної теми і є обов’язковими (5 к/робіт +1 діагностична) . Роботу над помилками учні проводять в к/зошитиах за вимогами можна проводити в робочих зошитах.

- З математики в 6 класі (вчитель Іванова Т.М. ) зошити для контрольних робіт мають всі учні, підписані вірно. Роботи вчасно перевіряються, оцінки виставляються у журнал. Учні додержуються орфографічного режиму. Кількість к/робіт відповідає вимогам програми, вони проводяться наприкінці кожної теми і є обов’язковими (4 к/р). Роботу над помилками учні проводять в робочих зошитах. Вчителю необхідно слідкувати за тим, щоб учні правильно відступали клітинки між роботами( 4 клітинки).

- З алгебри та геометрії в 7, 9-11 кл. (вчитель Власюк Т.О. ) зошити для контрольних робіт по кожному предмету мають усі учні, крім Махмудова А. 7 кл. з геометрії, Махмудової Д. 11 кл – з геометрії, у Полтарецького В. 8 кл. – один к/зошит. підписані вірно у учнів 9 класу, у учнів 7 кл. – 2 зошити підписані вчителем, зошит Омельченка О. має чорну обкладинку , тому на ньому незрозуміло, що написано; у учнів 8 класу з геометрії 2 зошити підписані з помилками. Роботи перевіряються, оцінки виставляються у журнал. Є помилки в оформленні робіт, наприклад: в зошити Омельченко О. з алгебри записана робота з геометрії за 16/10 ,написана робота неохайно. В роботах за 09/12оцінки у Махмудова, Цапенка неохайно виправлені вчителем, у Шершньов В. записано „6б. +2б.=8б,потім виправлено на 7 б.; у Кльованик А. за 16/10 за роботу стоїть 10б в журналі 9б, у Шершньов В. 7б в журналі 8б.; відсутня робота Омельченка О. за 25/09, за яку стоїть7 б.У Бегима Х. 8 кл з геометрії помилки в оформленні роботи, за 10/12 немає оцінки, але в журналі стоїть 4б., за 21/12 записана класна робота.. у Махмудової Д. 11 кл. з алгебри робота оцінена дробом, з геометрії в 11 кл. перша робота без дати, у Махмудової Д. за роботу 23.липня стоїть 6. , а в журналі „н” Кількість к/робіт відповідає вимогам програми, вони проводяться наприкінці кожної теми і є обов’язковими. Роботу над помилками учні проводять в робочих зошитах. Вчителю необхідно постійно дотримуватися вимог до оформлення робіт.

- З англійської мови (учитель Вартанянц А.В.) згідно «Рекомендацій» зошити для контрольних робіт з англійської мови в 2 –11 класах не ведуться. Перевірочні роботи за теми, к / робіти з аудіювання, письма проводяться на окремих листках , інші проводяться в робочих зошитах. Вчителю слід більш вимогливіше ставитися до оформлення робіт у всіх класах без винятку, вказувати дату проведення , вид перевірки, вчасно виставляти оцінки за к/роботи в кл. журнал. Листки іноді мають неохайний вигляд, неохайно відірвані. В основному роботи з аудіювання та письма ,неможливо відслідкувати ,як вчитель перевіряє роботи з говоріння та читання. В основному оцінки за к/роботи вчасно виставлені (крім 6 кл., 9 кл, з читання 11 кл.)



Виходячи із вищесказаного пропоную:

  1. Всім учителям обов’язково дотримуватися вимог щодо кількості, призначення та перевірки учнівських зошитів з предметів, для яких передбачена доплата за перевірку.

  2. Учителям постійно увагу приділяти дотриманню норм єдиного орфографічного режиму у школі при написанні контрольних робіт.

  3. Обов’язково оцінювати ведення зошитів згідно вимог, всі контрольні роботи із внесенням балів до класного журналу.

  4. Кожному учителю зберігати зошити для контрольних робіт, лабораторних та практичних робіт у кабінетах 1 рік як документи, що належать до переліку шкільної документації.

  5. Оголосити подяку вчителям початкових класів ( Андрющенко К.М. ,Загребельній Т.Д., Гальчун З.О.), укр.. мови Ахунджановій Л.В. за правильне виконання рекомендацій до контрольних письмових робіт учнів.

  6. Вчителям ,які отримали зауваження виправити помилки за 14 днів ( Власюк Т.О., Вартанянц А.В.)

  7. Головам ШМО обов’язково опрацьовувати з вчителями „Вимоги до оформлення письмових робіт ” на засіданнях протягом начального року.


08.01.2016 р. Заступник директора з НВР Т. В. Червона

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка