Додаток 1 до наказу Черкаського оулмг №20 від 06. 04. 2017 положення про Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок І твір на лісову тематику серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребамиСкачати 39.77 Kb.
Дата конвертації17.01.2018
Розмір39.77 Kb.
ТипДодаток


Додаток 1

до наказу Черкаського ОУЛМГ

№20 від 06.04.2017

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами

Конкурс проводиться серед учнів шкіл-інтернатів, що функціонують в зоні діяльності підприємств, установ і організацій системи Державного агентства лісових ресурсів України.

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.

До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошуються учні віком 8-15 років, на кращий твір – 15-18 років.


Оформлення малюнка

На конкурс подаються малюнки форматом А-4. Малюнки, виконані на папері іншого формату, не розглядатимуться.

На окремому аркуші необхідно вказати:

- назву малюнка;

- прізвище, ім’я автора;

- вік, школу-інтернат;

- адресу, телефон

До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду.


Умови проведення конкурсу

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності членів конкурсної комісії (не менше ¾ її складу). Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час виконання робіт – до 3-х годин.


Критерії оцінки малюнка

Для розгляду прийматимуться лише роботи виконані фарбами або олівцями, без застосування інших способів та матеріалів при виконанні художніх робіт.

При оцінюванні робіт враховується вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї.
Оформлення твору

На конкурс подаються роботи, написані виключно на аркушах формату А-4. Обсяг твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого обсягу, в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати:

- назву твору;

- прізвище, ім’я автора;

- вік, школу-інтернат;

- адресу, телефон.

До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду.
Умови проведення конкурсу

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності членів конкурсної комісії (не менше ¾ її складу). Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час написання твору – до 3-х годин.

Мова написання твору – українська.
Критерії оцінки твору

В першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.

Твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми, пов’язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.
Керівництво конкурсами

Керівництво конкурсами, підбиття підсумків та визначення переможців здійснюють конкурсні комісії, склад яких затверджують:

− на першому етапі (рівень державних лісогосподарських підприємств) − керівники державних лісогосподарських підприємств, голови профспілкових комітетів;

− на регіональному етапі − керівники обласних управлінь лісового і мисливського господарства та обласних організацій ТЛУ.

До складу конкурсних комісій включаються представники шкіл-інтернатів, державних лісогосподарських підприємств, відділів освіти, Товариства лісівників України, представники профспілки працівників лісового господарства та інших громадських організацій, які сприятимуть у проведенні конкурсу.

Етапи та терміни проведення конкурсів

Конкурсні матеріали направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Підсумки конкурсу проводяться в три етапи:

1 етап - до 20 травня - на рівні державних лісогосподарських підприємств;

2 етап - до 1 липня - на регіональному рівні;

3 етап - до 1 вересня - на загальнонаціональному рівні.

На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці. Роботи, які зайняли перше місце на рівні підприємств (1 етап), з помітками "Конкурс на кращий твір", „Конкурс дитячого малюнка” направляються на адресу обласних рад ТЛУ та обласних управлінь лісового та мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на регіональному рівні.

Роботи, які зайняли перше місце серед призерів конкурсу обласного рівня (2 етап), направляються на адресу президії всеукраїнської ради ТЛУ і беруть участь у загальногалузевому (третьому) етапі конкурсу.

Призери конкурсів відзначаються цінними подарунками на регіональному і всеукраїнському рівнях вартістю:на обласному рівні:

- I місце - до 1000 грн;

- II місце - до 700 грн;

- III місце - до 500 грн;


на всеукраїнському рівні:

- I місце - до 4000 грн;

- II місце - до 3000 грн;

- III місце - до 2000 грн;та 3-ма заохочувальними по 1000 грн.
Фінансування конкурсу та нагородження призерів цінними подарунками здійснюється за рахунок коштів товариства лісівників України та його обласних організацій.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка