Дипломант всеукраїнського конкурсу «Коронація слова 2015» одна з них. Її роман «Сірі метелики»Скачати 24.08 Kb.
Дата конвертації10.03.2019
Розмір24.08 Kb.
ТипДиплом


ОГЛЯД ЖУРНАЛУ «ДНІПРО» 2016 р. № 1-3

ДНІПРО. 2016, № 1

МІГЕЛЬ ОЛЬГА. «СІРІ МЕТЕЛИКИ»: роман

Письменники – люди з багатою та яскравою уявою, а ті хто пише фентезі або містику, взагалі працюють на грані можливого. Ольга Мігель – молода письменниця з Кіровограду, дипломант всеукраїнського конкурсу «Коронація слова 2015» одна з них. Її роман «Сірі метелики» надрукований в журналі «Дніпро» №1 - №2.

… Будьте обережні зі своїми бажаннями, адже їх можуть почути… На шляху молодої журналістки Вікторії трапляються складні випробування – містичні вбивства, розслідування, загадки. Небезпечна гра за право на життя триває, Хто ж стане переможцем?..

ПЕТРОВ ВІКТОР. «ДОКТОР СЕРАФІКУС»: роман

Творчість Віктора Петрова, відомого за псевдонімами В. Домонтович і Віктор Бер, залишається маловідомою та загадковою. Передусім Петров був науковцем, який бавився літературою як екстравагантним хобі. Органічним середовищем в українській літературі стали для нього неокласики. Художні твори виходили за підписом В. Домонтович, філософські – Віктор Бер, а літературознавчі, етнографічні й антропологічні – Віктор Петров. Досі немає відповіді на запитання, чи був Петров радянським шпигуном і в чому полягали його завдання. Петров – загадка, ребус, своєрідний сфінкс української культури.

Уявіть собі величезну комаху в людському тілі. Це наш Доктор Серафікус – незграбний і відлюдькуватий. Однак навіть такі, як він, не можуть устояти перед спокусами привабливої жінки. ЇЇ бажання та його світогляд створюють дивну суміш людських стосунків.

МАЛАШ ОЛЕКСАНДРА. «КОЛИ МОЯ МАТИ СПІВАЄ»: жіноча повість

Життя не вигадує банальних історій, навіть під акомпанемент фортепіано. Воно закручує у вирі подій, підносить до небес, а потім боляче вдаряє об землю. Марія проходить сім кіл пекла, щоб нарешті стати щасливою.

ДНІПРО. 2016, № 2

ДЮБУА ТЬЄРІ. «ДАВАЙТЕ ДОБАВКИ»: детективний роман

В Парижі скоєно вбивство успішного лікаря. В руку йому був вкладений рожевий папірець з дивним написом «Грінки з фуа-гра». Невдовзі було знайдено тіло архітектора з рожевим папірцем в руці, на якому було знайомим почерком написано «Рагу з козеняти». Обидві жертви мали на правій нозі татуювання – кінь, що став дибки. Справу доручено комісару Жеффу Гальєні. Скоро він розуміє, що під загрозою ще декілька чоловік.

Цю загадку ви розгадаєте, якщо прочитаєте роман з продовженням в наступних номерах.ДНІПРО. 2016, № 3

БЕЗВЕРХНІЙ ДМИТРО. «СРІБНЕ ЛЮСТЕРКО, АБО ПАНІ ЕН НІКОЛИ НЕ СПІЗНЮЄТЬСЯ НА ЧАЮВАННЯ»: детективна повість

Місто Київ, таємничий 1894 рік… По брукованих вулицях їздять брички з поважними панами. У маєтках чаюють манірні дами. Несподівано звичний ритм життя порушує загадкове вбивство багатої іноземки. Починається розслідування.

Допомогти в розслідуванні запросили до Києва Тиміша Уласовича Нрієвського – бувшого поліцейського, який дослужився до високих чинів, й з чистим сумлінням пішов на пенсію, осівши у своєму будинку в невеликому містечку.На місці злочину було знайдено срібне люстерко, яке по опису впізнала дружина пана Тиміша Нрієвського - Софія Павлівна Нрієвська, жінка вродлива і розумна. Вона згадала, що подарувала своє люстерко колишній покоївці Гітель.

Подружжя Нрієвських вирушає до Києва. Хто виявиться кращим детективом – колишній поліцейський чи його молода дружина?

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка