День Святого Валентина ведучийСкачати 95.24 Kb.
Дата конвертації16.01.2018
Розмір95.24 Kb.

День Святого Валентина

ВЕДУЧИЙ: Вітаю вас, любі друзі.

  • Чи подобаються вам свята? От я, наприклад, їх дуже люблю. Особливо давні, традиційні – Новий рік, наприклад. Тому сьогодні пропонуємо вам відзначити прекрасне, незвичайне свято – День Святого Валентина, або Свято всіх Закоханих!

Незвичайне воно тому, що зовсім не слов’янське... Але Європа святкує його з великим задоволенням вже 120 років.

Ви, напевне, не раз чули, як дорослі кажуть про свого чоловіка або дружину: “Моя друга половина”. А чи знаєте ви, звідки з’явився такий вислів? Послухайте, які чудеса відбувалися в стародавній Греції.

Першою людиною був Андрогін. Але це була дуже незвичайна людина, бо він з’єднував у собі 2 початки – чоловічий і жіночий, тобто раніш не існувало окремо жінок і чоловіків, а був лише Андрогін. І відчув він у собі велику силу і гармонію двох початків, зазнався і осмілився навіть сказати самому Зевсу, що він сильніший і кращий за нього.

Розгнівався Зевс на Андрогіна і вирішив його покарати, та так, щоб запам’ятали люди надовго цю помсту. Він розділив Андрогіна на 2 половинки – на чоловіка та жінку – і сказав: “Відтепер людина зможе бути щасливою і сильною, тільки якщо знайде свою половинку в житті”. З тої пори люди ходять по землі в пошуках “другої половинки”, іншими словами – коханої людини. Тільки разом вони стають дійсно сильними і щасливими.

За народними переказами, навіть, усі птахи кожного року саме в цей день знаходять собі пару.

Тож, давайте запросимо на нашу сцену учасників сьогоднішнього свята які за допомогою гри “Знайди свою половинку” вирішать з ким у парі їм сьогодні доведеться грати.(Кожному гравцю роздається по конверту, в якому знаходиться половинка паперової Валентинки у вигляді серця. Гравці (5 хлопців і 5 дівчат) повинні знайти другу половинку серця, зібрати частинки докупи і утворити пару для участі в конкурсі)

ВЕДУЧИЙ: Отже, тепер ми маємо 5 чудових пар яким пропонуємо придумати своєму тандему романтичну назву.

(на роздуми відводиться 2-3 хвилини після чого оголошуються назви команд).

ВЕДУЧИЙ: Сьогодні протягом свята ми з вами повинні вибрати найчарівнішу, найпривабливішу пару, яка стане Валентиною і Валентином нашого вечора. Допомагати нам у цьому будете ви шановні глядачі своїми оплесками. А визначати рівень оплесків в децибелах буде наше вельмишановне журі у складі:

 1. ________________________________________________________________

2. ________________________________________________________________

3. ________________________________________________________________ВЕДУЧИЙ: Наступний конкурс допоможе нашим парам “налагодити теплі стосунки”. І це обов’язково буде так, тому що називається він “Компліменти”.

( Хлопець і дівчина стають один проти одного на однаковій відстані. Хлопець каже дівчині комплімент і водночас робить крок. Кожний комплімент – крок до обраниці. Бал отримує пара, яка зустрінеться першою, адже час на роздуми над компліментом – не більше 5 секунд. Мовчить хлопець – хід переходить до наступного гравця. А хлопець, що промовчав відходить на крок назад )

ВЕДУЧИЙ: Далі нашим учасникам пропонується весела і, не зовсім, звичайна гра – “Арочка”.

(В ритмі веселої танцювальної музики пари проходять (обов’язково взявшись за руки і пританцювуючи) під натягнутою стрічкою. Головна умова – не доторкнутися до стрічки, яка кожного разу опускається все нижче й нижче до долу).

ВЕДУЧИЙ: Після таких запальних танців пропоную вашій увазі прослухати як святкують День Святого Валентина в кожній країні.

Безтурботні італійці святкують Валентинів день по-іншому – вони вважають необхідним робити коханим подарунки, найчастіше – солодощі. Бо вважають - тоді спільне життя обов’язково буде “солодким”.

У Німеччині дівчата писали на цибулинах тюльпанів чоловічі імена. Який тюльпан зацвіте першим – за того дівчина і вийде заміж.

В Англії з дерева вирізали дерев’яні ложки й дарували їх своїм коханим 14 лютого. Ці ложки оздоблювали сердечками, ключиками, що означало: “Ти знайшов шлях до мого серця”.

Найцікавіше святкують День святого Валентина в Японії. Цього дня на головній площі Токіо проходить “найгучніше зізнання в коханні”. Юнаки та дівчата по черзі горлають що є сили всілякі зізнання в коханні. Хто гучніше прокричить про своє кохання, отримує спеціальний приз.

Ось які цікаві речі іноді пізнаєш, якщо багато читаєш. До речі, наш наступний конкурс “Ще раз про кохання” проведем з глядачами, і він допоможе перевірити, як ви знаєте літературу: вітчизняну та зарубіжну.

Умови дуже прості: назвіть якомога більше літературних творів про кохання. Це можуть бути казки, повісті, оповідання і т.д. Переможе той, хто останнім пригадає назву твору. І обов’язково отримає приз.

ВЕДУЧИЙ: А поки ми граємо з глядачами нашi пари вiдповiдають на запитання які написані у них на листочках, кожен учасник окремо, не пiдглядаючи до свого партнера. А чим бiльше вiдповiдповідей спiвпаде тим бiльше пара отримає балiв.

( проводиться конкурс з глядачами )

ВЕДУЧИЙ: День святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані “валентинки”, які обов’язково повинні мати форму серця. Разом з “валентинками”, ви зізнаєтеся в коханні. До речі, в середньовіччі існував звичай: найдовшим кохання буде тоді, якщо зізнатися в своїх почуттях саме в Валентинів день – Валентин буде оберігати вас!

ВЕДУЧИЙ: Далі проведемо конкурс для дівчаток. Раніше ми підготували “валентинки” в формі серця різного кольору. Хлопці повинні на них написати напис “З Днем Святого Валентина. Твій Валентин” в двох екземплярах і розкласти на столі. Дівчата вибирають одну “валентинку” підписану своїм партнером. Хто з дівчат вгадав та пара отримує бал.

( проводиться конкурс )

ВЕДУЧИЙ: Якщо ви вирішили обмінятися подарунками з “сердечною” символікою, знайте, що італійці вважають найкращим сувеніром цукерки або льодяники в коробочці-серці, але можна подарувати янголятко з луком, брелок, кулон або сумочку з сердечком.

А які сувеніри можна вигадати самому? Затишне ситцеве серденько-прихватку, пухке серце-подушечку для голок, печиво-сердечки. В крайньому випадку, прикрасьте свій подарунок гарною стрічкою, на кінчику якої наклеєні сердечки з оксамитового паперу.

У цей романтичний день жодні романтичні безумства не заборонені. Можна, навіть, заспівати серенаду під балконом коханої, і тебе не поведуть до міліції. Напевне, ви не раз читали в книгах, бачили в кінофільмах, як закохані кавалери співають серенади.

Тому зараз пропоную нашим парам цікаву та романтичну гру – “Серенада”. Перемога дістанеться тому, хто з Лицарів згадає найбільше “серенад” і останнім вийде з гри.(Лицарі-хлопці стають проти своїх Дам серця і по черзі співають їм рядок із пісні про кохання або декламують декілька віршованих рядків).

ВЕДУЧИЙ: Знаєте, коли хлопець і дівчина подобаються одне одному, вони
передають свої почуття мімікою і жестами. Уміння зрозуміти іншого — чудова риса. Ми пропонуємо наступний конкурс, який має назву «Зрозумій мене без слів».
- Уявіть собі, що ваша друга половинка знаходиться на іншому боці вулиці, ви її побачили і хочете кудись запросити. А оскільки вона вас не чує, скористайтеся невербальними засобами спілкування — мімікою та жестами. На виконання завдання дається 1 хвилина.

( Хлопцям та дівчатам по черзі пропонують картки із завданням )
1. Запрошення на балет.
2. Запрошення на мультфільм.
3. Запрошення в цирк.
4. Запрошення в бібліотеку.


5. Запрошення до зоопарку.

ВЕДУЧИЙ: Молодці. Конкурс показав, що ви добре умієте знаходити вихід із будь-якої складної ситуації, і це обов’язково буде оцінено нашим компетентним журі.


ВЕДУЧИЙ: А ми оголошуємо наш останній конкурс — «Танець романтичної пари». Але танець цей незвичайний. Кожна пара отримує повітряну кульку, яку під час танцю потрібно буде тримати між лобами або животами партнерів. Під час танцю треба танцювати в такт музики і при цьому не випустити кульку.


(Звучить музика, всі пари танцюють вальс, ламбаду, польку та ін.)

ВЕДУЧИЙ: Сьогодні, я вважаю, наші милі дами почули дуже багато приємних слів, компліментів і зізнань. На цьому наша конкурсна програма завершена, а поки журі підбиває підсумки і обирає переможців ми переглянемо сценку.

Минають століття, а пушкінська Тетяна і досі викликає у нас захоплення. І вже сучасні Тетяни пишуть з трепетом лист своїм Онєгіним ХХІ століття.Сценка

( Пушкінська Тетяна пише гусячим пером лист до Онєгіна, сидячи за столом із запаленою свічкою. Поруч за другим столом сидить сучасна Тетяна і друкує на компютері свій лист )

ВЕДУЧИЙ: Безумовно, цих дівчат розділяють століття, вони такі різні, абсолютно інша манера спілкування, але сила почуттів, якщо вони справжні, не підвладна часу.

Наші пари сьогодні довели, що кохати — це значить творити кохання. Тож творіть його, ідіть назустріч йому і ви зустрінете його, як дивовижну казку, як чарівну пісню, яка зробить ваші найпотаємніші бажання реальністю.


Конкурси закінчилися. Тож зараз ми дізнаємося, хто з учасників став Валентином і Валентиною нашого вечора. Надаємо слово журі.
(Остаточні підсумки змагання. Нагородження переможців.)


ВЕДУЧИЙ: Кохання — вічна тема. Ще раз вітаємо всіх закоханих із цим прекрасним святом, а тим, хто не закохався, бажаємо обов'язково знайти свою єдину половинку. Бережіть своє кохання, бо воно – сонце людських почуттів! І в дарунок прийміть від нас на завершення вечора ось цю пісню яка є символом сьогоднішнього свята.

Фінальна пісня «Валентинов день».

Хай світлом найчистішого кохання


Наповнюється з радістю душа;
Хай втілюються всі Ваші бажання
А серце зігріває щастя жар!

Все влюблённые сегодня отмечают,


Праздник чувств, надежды и любви,
И каждому все лучшее желают,
Так пусть же счастливы будете и Вы!

З днем Закоханих!


Любові, удачі, радості від життя і оточення!
Хай Вас завжди супроводжує кохання.

Хай щастя не проходить мимо,

В любові звичайно щастить!

І День Святого Валентина

Хай буде в житті цілий рік!

Із чудовим днем любові


Щирі сердечні вітання,
Хай буде у житті доволі
І ласки й ніжності й кохання!

В день святого Валентина


збуваються мрії,
щастя всім цей день приносить,
Любов, Віру і Надію.

Конкурс «Як ви знаєте свою супутницю»

1 пара - Запитання юнакам:

  1. Як звати вашу дівчину?

  2. Який колір очей у вашої дівчини?

  3. Який колір помади у вашої дівчини?

  4. Які прикраси одягнені на вашій супутниці?

Запитання дівчатам:

  1. Як звати вашого супутника?

  2. Який розмір взуття?

  3. Скільки кишень на штанах у вашого хлопця?

  4. Якого кольору сорочка вашого супутника?Сценка на 8 Березня.

−Тю! Кажуть люди,що в мене не всі вдома. Вдома в мене всі! І який це я дурний? І чого б то?! Ніякий я не дурний! Що, і ви не вірите?

− А осьо! Дивіться!(Сідає на стілець) 3+2? Скільки буде(рахує на пальцях) - правильно, 5. А два плюс три?(рахує)Точно − сім.

− Привіт, Стецько! А що це ти пальці розчепірив, неначе той індик хвоста?

− То я показую, який я розумний! 

− Ну і як, вдається?

− А як же! Ось дивись − три плюс два буде 7.

− А ти, я бачу, справді розумний!

− А що? Я як батько. Він і до роботи, і до науки. А мені саме краще – то до ложки.

− Ну, по тобі видно,що ти ложки не минаєш. А як для тебе 3+2 буде сім. То вже хай краще буде вісім.

− Тю, дурна, хто тебе так лічити учив? Стидоба! Ну,може й правильно, жінка повинна бути за чоловіка трохи, те-є, дурніша! 

− Ну, то ще вилами по воді писано! А до того я веду, що на порозі − 8 березня, свято всіх жінок! А ти, Стецько, геть не привітав!

− І чого б то я тебе мав вітати? Сама сказала – свято всіх жінок, а не дівчат. Ото як я тебе висватаю, отоді й поздоровлю! А підеш за мене?

− Я − за тебе? Чи зовсім здурів?

− А що – поганий козарлюга? І поздоровлю. Ох як я тебе поздоровлю! Будеш у мене літать, як голубка! Гала−драла з хати! Через перелази!

− Отакої!

− Казали батько, як оженися, то треба жінку вчить. У будні казали нема коли, а на празник − в самий раз!

− В тебе, Стецько,батько якийсь старомодний. Тепер не ті часи! Зараз жінкам квіти дарують, їсти варять, ще й листівки підписують на свято.

− А чого? Я от тебе зранку повчу, а під вечір і листівку подарую!

− Ти хоч писати вмієш?

− Трохи вмію олівця в руці тримати. Хоча краще тримаю ложку!

− Ну−ну! Напиши, напиши!

− Давай−давай (пише на ватмані)

З 8 Б(В)ЕРЕ(С)ЗНЯ  (Стецько пише «вересня»)СТИЦЬКО

− Ой−ой! Грамотій! Будеш 8 вересня батька свого вітати, а не мене. (Уляна виправляє напис на плакаті. Пішла)− І подумаєш, переплутав. Подумаєш, «Б» і «В». Їрунда. І чого це люди кажуть,що в мене не всі вдома, га?Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка