Далекий ВсесвітСкачати 13.41 Kb.
Дата конвертації10.01.2018
Розмір13.41 Kb.

Твір про космос
Далекий Всесвіт. Незвідані далі. Зіркова поляна небесних тіл. Картина, яку художник має тільки в своїй уяві. Все це космос.

В давнину ніхто ніколи не задумувався над тим, що є поза Землею. Чи існує життя поза нашою планетою? А, можливо вона взагалі одна – однісінька. Та ні! Це не так!

Знаєте, колись у дитинстві я мала нагоду поспілкуватися з зіркою, яка падала. І вона розповіла мені цікаву історію. А саме те, чому відбуваються землетруси. Усі вважають, що це через рух літосферних плит, але це не так!? Кожного разу, коли в космосі планетам стає сумно, вони вигадують для себе якусь гру. Наприклад, грати в теніс зірками або в футбол. Найцікавіше, що супутники, які людина посилає для освоєння космосу, виступають у ролі м’яча.

А ураган Катрін, який недавно був у США, відбувся, бо планетам кортіло політати, вірніше побігати. Вони влаштували в космосі змагання, яка планета швидше оббіжить навколо Сонця. Зірки склали їм так звану трасу, до речі, вони частенько влаштовують змагання. А всі закохані вважають, що це просто гарне видовище на нічному зоряному небі, яке дістало назву Чумацький Шлях.

А всі виверження вулканів на Землі відбуваються саме через ці перегони. Адже коли Земля “підбігає” Ближче до Сонця, то в країні, яка поблизу нього знаходиться, прокидається вулкан. А вам цікаво, як планета бігає? Вона просто знаходиться в руках у велетня, який тримає планету, і по трасі бігає він. Це все розповіла мені зірка. А особливо те, що планету тримають велетні, а не щось інше. Через ці витівки, які велетні вигадують, щоб їм було веселіше, на Землі страждає і помирає багато людей.

Тому я вважаю, якщо б ми більше спілкувались із природою, то мали б прогрес у своїх дослідженнях.Я думаю, що Україна стане першою країною, яка зможе розгадати ці казуси, які нам влаштовує природа, а зокрема те, що має владу над нею – космос, який був, є і назавжди залишиться загадкою для людини.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка