Аналізуючи сучасні тренди українського та світового рекрутингу, процесу добору персоналу, можна відзначити, що один із найактуальніших методів добору персоналу та пошуку роботи використання відеоматеріалівСкачати 17.11 Kb.
Дата конвертації25.06.2019
Розмір17.11 Kb.

Технології з пошуку роботи та співробітників
Аналізуючи сучасні тренди українського та світового рекрутингу, процесу добору персоналу, можна відзначити, що один із найактуальніших методів добору персоналу та пошуку роботи - використання відеоматеріалів.

Відеовакансії та відеорезюме - цілком ефективна і все більш популярна технологія пошуку роботи та співробітників. Одна з переваг цього методу – візуалізація. Роботодавцю вона дає шанс виділитися серед конкурентів, а претендентові - можливість побачити і зовні оцінити потенційного роботодавця. Кожен претендент на вакансію має можливість не просто ознайомитися зі стандартним текстом та переліком вимог до вакансії, але відчути внутрішній клімат компанії, познайомитися з керівником та потенційними колегами. Усе це дозволить кандидату зробити попередній висновок та бути краще підготовленим до співбесіди.

Відеорезюме виділяє пошукача роботи серед великої кількості кандидатів, які використовують прості резюме. Економить час роботодавця (відеорезюме має тривалість не більше, ніж 1-2 хвилини).Дуже корисне для людей із невеликим досвідом роботи (випускникам ВНЗ, молоді), оскільки кар'єрних досягнень у них ще немає, відеорезюме з незвичним форматом надання інформації приверне увагу роботодавця, запам’ятається роботодавцю, примусить повернутися до резюме знову.Дозволяє запобігти хвилювання, що може виявитися під час особистої співбесіди з роботодавцем.У відеорезюме пошукач може показати свої сильні сторони: як комунікативні, так і професійні (наприклад, можна багато розповідати й писати про професійність бармена, але буде значно ефективніше, якщо в короткому відеорезюме кандидат на цю посаду продемонструє, як робить коктейлі або готує каву).Процес запису та аналізу власного резюме дає змогу побачити себе «із боку», проаналізувати свої сильні та слабкі якості, що уможливить виправлення помилок та підготує до бесіди з роботодавцем під час особистої зустрічі.

Зазначені вище технології з пошуку роботи та співробітників можна використовувати самостійно, розміщуючи їх у інтернет-ресурсах, або скористатись допомогою фахівців центру зайнятості.

Будьте впевнені ,що Ваше відеорезюме та відеовакансія не залишаться без уваги.

За детальнішою інформацією звертатись за телефонами 30275 та 31264, або за адресою : вулиця Центральна, 40а.

Скачати 17.11 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка