А де тримали свиней; б у великій коморі; в в стійлі для коней; г просто неба. Його «… так глибоко поважали на хуторі, що кожна тварина радо погодилася втратити годину сну, аби тільки почути його слова»Дата конвертації19.01.2018
Розмір41.2 Kb.

Тести

за змістом твору Джорджа Орвелла «Скотоферма»

 1. Де мала відбутись зустріч усіх тварин?

а) де тримали свиней; б) у великій коморі;

в) в стійлі для коней; г) просто неба.

 1. Його «… так глибоко поважали на хуторі, що кожна тварина радо погодилася втратити годину сну, аби тільки почути його слова». Про кого йде мова і про яку ситуацію?

а) про Майора та зустріч всіх тварин; б) про Боксера і намір будувати млин;

в) про Наполеона і намір вигнати Сніжка; г) про Сніжка і його намір навчити усіх грамоті.

 1. «Був велетенський, майже вісімнадцять п’ядей заввишки. … Біла смуга, що прикрашувала, надавала йому досить тупого вигляду; та й у дійсності второпність його була далеко не надзвичайна, зате його загально поважали за стійкість характеру і необмежну працездатність». Про кого розповідає автор?

а) про Майора; б) про Бенджаміна;

в) про Боксера; г) про Кловер.

 1. «Був найстаршою твариною на хуторі, з найгіршим від усіх настроєм. Він зрідка відзивався, хіба тільки на те, щоб висловити якесь цинічне зауваження; так, наприклад, часто казав, що дійсно Господь дав йому хвіст на те, щоб відганятися від мух, але що він би був більш радий, коли б міг обійтись без хвоста і без мух. Єдиний з усіх тварин на хуторі, він ніколи не сміявся. Коли ж його питали чому це так, він, звичайно, відповідав, що не бачить нічого такого з чого можна було б сміятись». Кому дає таку характеристику автор?

а) Бенджаміну; б) Боксеру;

в) Кловер; г) Вискуну.

 1. Хто з тварин говорить такі слова: «Людина - це наш одинокий, справжній ворог. Усуньте людину зі сцени і тоді ви назавжди викорінили причину голоду і перевтоми»?

а) Бенджамін; б) Боксер;

в) Майор; г) Сніжок.

 1. «…був шпик і наклепник, але й розумний промовець. Він запевняв, що знає про існування таємничої країни, яку звуть Смоктунцевою Горою і куди простують усі тварини після смерті». Про кого розповідає автор?

а) про Мозуса; б) про Бенджаміна;

в) про Сніжка; г) про Наполеона.

 1. Коли на фермі відбулось повстання тварин?

а) навесні; б) влітку;

в) восени; г) взимку.

 1. Як звучала сьома заповідь анімалізму?

а) «Усе, що ходить на двох ногах — ворог»; б) «Жодна тварина не носить одежі»;

в) «Усі тварини рівні»; г) «Жодна тварина не вбиває іншої тварини».

 1. «На кожну проблему, кожен неуспіх у нього була одна відповідь: «Працюватиму дужче!» — він її прийняв як свою особисту приповідку». Хто з героїв твору обрав для себе такий девіз життя?

а) Бенджамін; б) Боксер;

в) Кловер; г) Сніжок.

 1. Він «нітрохи не змінився від часу Бунту. …виконував свою працю так само поволі і вперто як за Джонса і ніколи не ухилявся, але й ніколи не зголошувався добровільно до понаднормової праці. Про Бунт і його наслідки, звичайно, не висловлював жодного погляду…». Кому з героїв автор дає таку характеристику?

а) Бенджаміну; б) Боксеру;

в) Кловер; г) Сніжку.

 1. Які курси з усіх, що запропонував Сніжок, мали найбільший успіх?

а) курси торгівлі; б) курси комітету з виробництва яєць;

в) ліквідації неписьменності; г) курси перевиховання.

 1. Хто з тварин висунув ідею, що «виховання молоді важніше за все, що можна зробити на користь дорослих»?

а) Наполеон; б) Боксер;

в) Бенджамін; г) Сніжок.

 1. Хто з тварин зрадив інших, повернувшись до людей?

а) Наполеон; б) Моллі;

в) Бенджамін; г) Сніжок.

 1. «Кожен мав своїх однодумців і не раз виникали бурхливі суперечки. На мітингах Сніжок часто перетягав більшість на свій бік своїми блискучими промовами, зате Наполеон умів ліпше забезпечити собі підтримку в час між черговими мітингами. Особливий успіх мав він між...»

а) вівцями; б) воронами;

в) котами; г) свинями.

 1. В день голосування за здійснення яких намірів Наполеон за допомогою псів прогнав Сніжка?

а) за спільну оборону від людей; б) за будівництво вітряка;

в) за відміну недільних мітингів; г) за розподіл харчів.

 1. «Замість цього — сама (Кловер) не знала чому вони дожились до днів, коли ніхто вже не наважувався одверто висловити думку, коли всюди вешталися люті собаки і всюди було чути їхнє гарчання, коли доводилося бути свідком, як твоїх товаришів, що признавались до огидливих злочинів, розривали на шматки». В якому часі до Кловер приходить така думка?

а) після «втечі» Сніжка; б) після страти «зрадників»;

в) після смерті Боксера; г) після того, як втекла Моллі.

 1. Що стало причиною того, що звірі, спочатку вражені силою й швидкістю дій людей, що вдруге напали на ферму, потім безстрашно й відчайдушно кинулись на людей?

а) було вбито Боксера; б) було поранено Наполеона;

в) люди підірвали вітряк; г) повністю зруйновано ферму.

 1. «Однієї ночі, біля дванадцятої години на подвір’ї почувся голосний тріск; тварини метнулися з стоянок. Ніч була місячна. Під задньою стіною великої клуні, де були записані Сім Заповідей, лежала драбина, зламана на двоє. Вискун, хвилево приголомшений, лежав розпростертий побіч неї, під рукою лежали: ліхтарня, квач і перекинений глечик з побіллю. Собаки негайно оточили Вискуна колом і провели його до панського будинку, як тільки він годен був іти. Ніхто з тварин не міг уявити собі в чому справа, за винятком Бенджаміна, що кивав мордою з тямучим виглядом, наче все збагнув, та не хотів нічого сказати». Що ж сталося і чому біля Семи Заповідей лежала драбина?

а) виправлено помилки в написанні Заповідей; б) змінено п’яту Заповідь;

в) знищено всі Заповіді; г) Вискун пише нові Заповіді.

 1. Після якої події Кловер та Бенджамін прочитали такий варіант Заповіді: «УСІ ТВАРИНИ РІВНІ ТА ДЕЯКІ ТВАРИНИ БІЛЬШ РІВНІ ЗА ІНШИХ»?

а) як забрали Боксера на забій; б) як свині перебрались жити в хату Джонса;

в) як побачили, що свині ходять на двох ногах; г) як помер Сніжок.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка