3. цінність права та його структураДата конвертації11.05.2018
Розмір445 b.3. ЦІННІСТЬ ПРАВА ТА ЙОГО СТРУКТУРА

  • Цінність права має дві основні складові –інструментальну і самостійну культурну цінність. Перша складова проявляється в тому, що право є засобом регламентації функціонування та розвитку суспільства.Власна цінність права виявляється в тому, що називається духом права і полягає в прагненні для розв’язання конфліктів застосовувати лише цивілізовані, правові методи. Самостійна цінність права полягає також у тому, що звід законів будь-якої держави дає досить чітку картину її життя.

  • Власна цінність права виявляється в тому, що називається духом права і полягає в прагненні для розв’язання конфліктів застосовувати лише цивілізовані, правові методи. Самостійна цінність права полягає також у тому, що звід законів будь-якої держави дає досить чітку картину її життя.Право як засіб самоорганізації суспільства дозволяє акумулювати істотні прогресивні елементи культури.

  • Право як засіб самоорганізації суспільства дозволяє акумулювати істотні прогресивні елементи культури.4. АКСІОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ ПРАВОЗНАВСТВА

  • Правознавство у цілому вважається соціально-гуманітарною наукою, проте деякі її галузі (наприклад, криміналістика) тісно пов’язані з природознавством і математикою.Аксіологічний вимір притаманний обом компонентам юриспруденції як науки – і соціально-гуманітарній, і природничій.

  • Аксіологічний вимір притаманний обом компонентам юриспруденції як науки – і соціально-гуманітарній, і природничій.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка