2. Напишіть твір-роздум у художньому стилі (обсяг 1,5 стор.) на одну з тем: «Неоціненна кожна мить життя»Скачати 13.03 Kb.
Дата конвертації17.01.2018
Розмір13.03 Kb.

7 клас

1. Дайте розгорнуту відповідь на запитання: «Чому «Заповіт» Т.Г.Шевченка має таке важливе значення для кожного з нас, для всього українського народу?»

2. Напишіть твір-роздум у художньому стилі (обсяг 1,5 стор.) на одну з тем:

«Неоціненна кожна мить життя»

«Переконатися пора: зробивши зло, не жди добра»

«Без честі немає України»7 клас

Напишіть твір (до 2 сторінок) на одну з тем:

«Заповіт» - твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє. Мрія про щасливе майбуття свого народу, віра в нього.

Особливості долі Тараса Шевченка. Використовуючи особливості художньої мови (метафора, порівняння, гіпербола, епітет, паралелізм, використання архаїзмів, історизмів, неологізмів, старослов’янізмів тощо).

7 клас

Напишіть лист (до 2 сторінок) одному з героїв Шевченкових творів. У своєму листі поміркуйте, чи міг би цей герой жити в наш час? Чи міг би він бути корисним для України? Також поясніть, чому Ви обрали саме цього героя?

У листі використайте омоніми, антоніми, багатозначні слова.

7 клас

1. Уявіть, що Вам випало жити в часи Тараса Шевченка (тобто в середині ХХ століття). Напишіть критичний відгук (рецензію) на будь-який улюблений твір (вірш чи поему) Тараса Шевченка, зазначивши актуальність цього твору, його ідею, особливості художньої мови (метафора, порівняння, гіпербола, епітет, паралелізм, використання архаїзмів, історизмів, неологізмів тощо).2.Тарас Шевченко в одному з віршів писав: «Доле, де ти? Нема ніякої?». Напишіть твір (обсягом до 3 сторінок) на тему; «Особливості долі Тараса Шевченка». Спробуйте у своєму творі уявити і пояснити: якою була б доля Тараса Григоровича, якби йому випало жити в наш час?»

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка